DomůSoutěžeSoutěž o kaprové nástrahy KAPRPRO za 30 000 korun! Vyhrajte brutální balík nástrah!

Soutěž o kaprové nástrahy KAPRPRO za 30 000 korun! Vyhrajte brutální balík nástrah!

- Reklama -

Česká firma KAPRPRO, která vyrábí cenově dostupné nástrahy na kapry v TOP kvalitě, se toho nebojí! Už podruhé vyhlásila soutěž o pořádnou hromadu nástrah! Fakt! Pokud odpovíte na jednoduchou otázku, pak budete zařazeni do soutěže o nástrahy za 15 tisíc. Ale bacha! Ten rybář, který si objednal nebo objedná nástrahy na e-shopu KAPRPRO za libovolnou částku, pak bude zařazen do slosování o nástrahy na kapry za 30 000 korun! Soutěž trvá do 26. února 2021 do 12 hodin…

Chcete se fakt pořádně připravit na novou rybářskou sezónu! Teď máte šanci! Rybářská firma KAPRPRO spustila druhou lákavou soutěž o hromadu rybářských nástrah. Pokud rybář nakoupí na e-shopu KAPRPRO nástrahy na kapry za libovolnou částku, pak bude zařazen do soutěže o hromadu nástrah na kapry za 30 000 korun! A to je pořádná kupa věcí!

Soutěžit mohou pochopitelně i rybáři ze Slovenska! Pro představu: Pokud si onen jackpot v hodnotě 30 000 převedeme na boilies, tak za tyhle peníze si rybář může vybrat přes 500 kilo boilies v příchuti losos/patentka.  

 

Jak se zúčastnit soutěže o nástrahy KAPRPRO?

Krok 1: Jděte na tuhle stránku na webu KAPRPRO

Krok 2: Odpovězte na jednoduchou otázku

Krok 3: Vyplňte požadované údaje a vše odešlete

NÁPOVĚDA: Tady najdete nápovědu na otázku, na kterou je nutné odpovědět

 

Dokdy máte čas?

Rybáři bacha! Soutěž trvá jen do 26. února 2021 do 12 hodin. Takže toho času už není tolik! Mediální partner Radio Beat začne s propagací sice až 22. února, ale soutěžit můžete už nyní. Výherce bude vyhlášený v živém vysílání 26. února na Radiu Beat, následně bude zveřejněný na stránkách KAPRPRO i na facebookovém profilu KAPRPRO.

No, a jak to vypadá, když se na jednoho šťastlivce usměje štěstí? To si můžete prohlédnout na přiložené fotografii. Na ní je zachycen výherce první soutěže pan Radek. Ano! Ta hromada před ním je jeho výhra. A víte, co je na tom nejlepší? Ta kupa nástrah na kapry od KAPRPRO na fotce byla asi jen 20% výhry, kterou od nás celkově obdržel. Tak co, zúčastníte se teďka taky?

Soutěž probíhá ve spolupráci s Radiem Beat

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -