Domů Akční nabídka Lov na krmítko: Extrémně silná vůně krmení i ve studené vodě! Jednoduchý...

Lov na krmítko: Extrémně silná vůně krmení i ve studené vodě! Jednoduchý trik za pár korun!

- Reklama -

Při lovu kaprů na krmítko hraje zásadní roli pochopitelně krmení. Ano! Pokud použijeme atraktivní krmnou směs, pak můžeme počítat s tím, že přilákáme mlsné kapry. V opačném případě budeme jen smutně koukat na nic nedělající číhatka! Jak to udělat, aby naše krmení na kapry bylo zajímavé, a aby lákalo i pasivní kapry ve studené vodě? Netřeba vymýšlet nic složitého! Na rybářském trhu jsou zajímavé posilovače, které dají krmení neodolatelně zajímavou vůni. A přitom stojí jen pár korun. O co jde?

Na začátku sezóny většinou používáme jemné krmné směsi, které neobsahují přebytek hrubých částic. Je to logické! Na začátku rybářské sezóny ryby ještě netráví tak rychle, takže je důležité je rychle nenasytit. Ale jen je přilákat s pomocí jemné krmné směsi, ze které se tak rychle nenasytí. Jak ale ryby zaujmout, když používáme jen jemné krmení? Jednou z nejsilnějších zbraní je samozřejmě vůně! Právě vůně dokáže i ve studené vodě přilákat pasivní kapry k nástraze a donutit je k záběru…  

 

Sypký posilovač do krmení MVDE

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní sypké posilovače do krmení od belgické firmy MVDE. Právě tato společnost patří k nejpoužívanějším firmám v řadách závodníků na feeder nebo plavanou. A není se moc co divit! Produkty MVDE patří k tomu nejlepšímu, přitom jsou ale dostupné za hodně zajímavé ceny. Jako tyto atraktivní práškové posilovače. V čem jsou tolik zajímavé?

Jedná se o extrémně koncentrované přísady, které mají opravdu hodně silnou vůni. Takže princip použití je jednoduchý: V momentě, kdy rybář do krmení přidá trochu tohoto posilovače, tak celé krmení na kapry dostane velmi silné aroma. Bacha! Nepřehánějte to s množstvím! Jedná se opravdu o silně koncentrovanou přísadu, které stačí přidávat málo. Takhle: Firma MVDE udává, že 1 balíček posilovače vystačí až na 10 kilo krmení.

Rybář si může vybrat z celé řady příchutí a vůni. Na výběr jsou sladké, masové nebo kořené příchutě. Co doporučujeme do krmení na kapry na začátek sezóny? Za nás jednoznačně vítězí karamel! Právě karamelový posilovač dá krmení neuvěřitelně nádhernou sladkou vůni, která evokuje vysoký podíl cukru v krmení. A právě na potravu bohatou na cukr kapři na začátku sezóny velmi dobře reagují.

Pokud přesto trváte na tom, že chcete mít krmení na kapry se silným masovým odérem, pak doporučujeme především práškový atraktor s příchutí krve (bloodmeal). Jedná se o nadupanou přísadu, která má zajímavý živočišný odér, který dá krmení na kapry koncentrovanou pachovou stopu. A ti tak krmení díky tomu rychleji najdou. Tohle je taky super příchuť na začátek rybářské sezóny!

Jak tento práškový atrktor používat? Z vlastní zkušenosti doporučujeme hlavně jednu věc – pořádně pracujte s časem. Co to znamená? Po smíchání krmení a práškového atraktoru je dobré vše zalít vodou a nechat alespoň 20 minut odstát. K čemu je to dobré? Díky tomu se vůně pořádně vsákne do krmné směsi, takže ta tak vypouští zajímavou vůni podstatně delší dobu. Na tohle fakt myslete, protože právě tohle napomůže k tomu, že budete mít kvalitní krmení na kapry.

Naprosto skvělou zprávou je cenová dostupnost tohoto práškového atraktoru. Ano! Balíček sice na první pohled může působit cenově nákladněji, ale pokud si uvědomíme, že 1 balení stačí až na 10 kilo krmení, pak je cena na „jedno zatraktivněné kilo směsi“ fakt hodně zajímavá. Ve výsledku tak tento práškový atraktor patří k tomu nejlevnějšímu na trhu. Tohle je prostě taky super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -