DomůNovinkyKaprařská legenda Karel Nikl chystá vlastní rybářskou „výstavu“! Startuje příští víkend

Kaprařská legenda Karel Nikl chystá vlastní rybářskou „výstavu“! Startuje příští víkend

- Reklama -

Situace ohledně koronavirové pandemie v České republice se vážně komplikuje. Podle aktuálních zpráv se Českem šíří britská mutace viru, takže otevírání obchodů je zatím v nedohlednu. A to samé platí pro místa, na kterých se shlukuje větší množství lidí, například výstaviště. Právě v tomto termínu na konci zimy a začátku jara se historicky pořádaly rybářské výstavy, které v současné chvíli nepřipadají v úvahu. A na to rybářské firmy reagují. Tak jako například firma velezkušeného kapraře Karla Nikla. Právě ona se rozhodla pro milovníky kaprařiny uspořádat rybářskou „výstavu na internetu“…

Internetová „rybářská výstava“ Karla Nikla se bude pořádat ve dvou dnech – 27. a 28. února 2021. „První online rybářská show, která vás provede světem novinek, přivítá několik zajímavých hostů a z části tak nahradí klasickou výstavu, na kterou jsme byli všichni zvyklí. Tak nepropásni termín! Postupně doplníme celý program akce se jmény hostů a slevami, které budou na našem e-shopu,“ uvedla firma NIKL.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nadupané boilies od Karla Nikla za super nízké ceny! 

Co si firma Karla Nikla pro milovníky kaprařiny připravila? Hodně nabušený program! Během víkendového programu se vystřídá celá řada osobností, které během NIKL ONLINE SHOW dohromady poskytnou obrovskou řadu rozhovorů. Kdo se na téhle „internetové výstavě“ objeví? Nebudou chybět taková kaprařská esa, jakými bezpochyby jsou Jiří „Scopex“ Majer, Jan Dadák nebo Tomáš Čermák. Zajímavostí bude i účast středočeského předsedy Dušana Hýbnera.

PROGRAM: Co nabídne NIKL ONLINE SHOW? No, bude toho pořádná nálož! 

Firma NIKL si kromě rozhovorů se zajímavými osobnosti přichystala i neuvěřitelnou fůru rybářských videí. Je na co se těšit! V programu akce jdou vidět upoutávky na videa Scopexova sezóna 2020, Champion od Champions, Podzimní barvy, anebo třeba video z IBCC 2020. A to pořád není všechno! Co by to bylo za rybářskou „výstavu“ bez soutěží? Ano! Karel Nikl připravil pro milovníky kapraření i soutěže o zajímavé ceny…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nadupané boilies od Karla Nikla za super nízké ceny! 

A ještě něco! Na NIKL ONLINE SHOW pochopitelně nebude chybět ani představení novinek z „dílny“ kolínského šéfkuchaře, anebo firmy Carp ´R´Us. Všichni online návštěvníci tak budou mít dokonalý přehled z první ruky o tom, co kaprařská legenda pro rok 2021 připravila. Rozhodně je se na co těšit! Takže, legendární kaprař Karel Nikl v nové NIKL ONLINE SHOW připravil fakt nadupaný víkendový program, o který už teď je velký zájem.

Show bude trvat od ranních hodin do pozdního odpoledne. Ti rybáři, kteří nestihnou živé vysílání, se mohou následně podívat na záznam, který bude na YouTube. Těšíte se?

VIDEO: Chcete koukat na NIKL ONLINE SHOW? Pak celý přenos naleznete tady!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: NIKL

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -