Domů Novinky Nový světový rekord kapra v ženském podání: Rybářka ulovila lysce o váze 41...

Nový světový rekord kapra v ženském podání: Rybářka ulovila lysce o váze 41 kilo!

- Reklama -

Tak tohle je bomba! Z Maďarska přišla aktuální zpráva o stanovení nového ženského světového rekordu v nejtěžším kaprovi. Úspěšná rybářka dokázala ulovit gigantického lysce o váze 41 kilogramů! Neskutečná váha! Rybářka tohoto kapra dokázala ulovit na světově proslulém jezeře Euro-Aqua, které je známé díky svým gigantickým kaprům. Doufáme, že i tento rybářský úlovek napomůže k tomu, aby se k rybařině dostalo více žen. Moc bychom si to přáli!

„Je to úžasný pocit držet takového kapra v rukou! Na tohle nikdy v životě nezapomenu,“ uvedla úspěšná rybářka, který dokázala zdolat 41 kilogramů těžkého lysce. Fotografie obrovského úlovku byly zveřejněny na oficiálním Facebooku revíru Euro-Aqua.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejlevnější nahazovací echolot Deeper na trhu!

Ze zveřejněných fotografií je patrné, že ulovený kapr je v ukázkové podzimní kondici. Nádherné zbarvení! Na těchto podzimních rybách zároveň milujeme i to, jak jsou krásně zdravé. Nikde ani škrábnutí, anebo známka poškození. Nádhera! Takového kapra by rád vytáhl každý rybář. Této rybářce se prostě splnil sen!

 

Revír Euro-Aqua v Maďarsku

Jezero Euro-Aqua je tím revírem, který drží aktuální světový rekord v nejtěžším kaprovi. Loni v listopadu na tomto jezeře rybář dokázal zdolat lysce o váze 51,20 kilo! Neuvěřitelná váha! Obrázky kapra okamžitě obletěly rybářský svět…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejlevnější nahazovací echolot Deeper na trhu! 

Jezero Euro-Aqua leží v Maďarsku nedaleko Balatonu. Jedná se o vodní plochu, která se rozprostírá v národním parku Nemzeti. Tuto vodu navštěvují rybáři z celého světa. Není se čemu divit. Jezero skrývá ty největší kapry na světě. I možná proto „čekací doba“ na rybaření na jezeře trvá až dva roky. Zájem je opravdu enormní!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -