DomůSoutěžeVyhlášení soutěže o NUTRIGO v celkové hodnotě přes 3000 korun!

Vyhlášení soutěže o NUTRIGO v celkové hodnotě přes 3000 korun!

- Reklama -

Revoluční novinka NUTRIGO od české firmy LK Baits byla pořádným lákadlem, které chtělo vyhrát obrovské množství lidí. S klidným svědomím tak můžeme říct, že o tuhle soutěž byl zatím největší zájem, protože se do ní přihlásilo skoro 1000 lidí. Z tohoto obrovského počtu rybářů jsme vylosovali 5 šťastlivců, kdy každý výherce dostal jeden výherní balíček nástrah NUTRIGO s příchutí mango.

A kdo vyhrál? Výherci jsou Radek N. z Tábora, Leoš K. z Platěnic, Jaroslav B. z Uherského Brodu, Jaroslav B. ze Sezimova Ústí a Jaroslav R. z Plzně. Všichni tito výherci obdrží balíček nástrah NUTRIGO s příchutí mango. Doufáme, že výherci mají z jejich výher velkou radost – a hlavně, že na tyto špičkové nástrahy dokážou přelstít vysněné ryby! Ať vám to jezdí!

Gratulujeme!

Ti rybáři, kteří nevyhráli, nemusí vůbec smutnit. Na našem rybářském magazínu InRybar.cz budeme připravovat další luxusní soutěž o velmi zajímavý dárek. O co se bude soutěžit příště? To si necháme zatím pro sebe! Ale nebojte, brzy se to dozvíte! Sledujte pozorně web InRybar.cz!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -