DomůAkční nabídkaSpacák pro rybáře za nízkou cenu: udrží rybáře v teple i v mrazivém...

Spacák pro rybáře za nízkou cenu: udrží rybáře v teple i v mrazivém počasí

- Reklama -

Spacák pro rybáře je neodmyslitelnou součástí výbavy během déletrvajících výprav za rybami. Právě tento druh vybavení ale v posledních měsících výrazně zdražil. Přesto lze najít levný spacák na ryby. 

Spací pytel pro rybáře je zcela klíčovou součástí rybářského vybavení ve chvíli, kdy se rozhodne u vody strávit vícero dní. Aby byl pobyt u vody maximálně komfortní, je zapotřebí sáhnout po kvalitním spacáku. A právě ty ale v posledních měsících zdražily! Máme pro vás tip – slovenská značka Delphin na rybářský trh dodává extra populární spacáky pro rybáře za rozumné peníze.

 

Rybářský spacák Delphin Fortix

Tento spacák pro rybáře je v posledních týdnech jedním z nejoblíbenějších produktů v segmentu tohoto zboží. A my se nedivíme! Tento spacák od slovenské značky Delphin totiž nabízí celou řadu výrazných předností, přitom je k dostání za pár korun. Levný spacák pro rybáře Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Čím začít? Prvním zásadním plusem, který rybáře okamžitě zaujme, je rozměr tohoto spacáku. Ten má totiž na délku 220 centimetrů, takže se do něj „uloží“ i pořádně dlouhý rybář, který se může do spacáku dokonce i „zachumlat“. Šířka spacáku je potom 90 centimetrů, díky čemuž nebude ani urostlého rybáře nikde nic svírat nebo tahat. Palec nahoru!

Samozřejmě, nejvíce rybáře pak zajímá „tepelný komfort“. A slovenská značka Delphin slibuje, že rybářovi bude v tomto spacáku teplo i za hodně studených nocí u vody. Pro představu: Komfort spacáku je do -5 stupňů Celsia, takže rybář se tak může těšit na pohodlný spánek na rybách i v tu chvíli, kdy panuje velká zima.

VIDEO: Jak vypadá spacák pro rybáře Delphin Fortix? Mrkněte na video

Tento spacák má tak vynikající „tepelné vlastnosti“ díky mikrovláknu, které je vloženo uvnitř spacáku. Toto mikrovlákno skvěle drží teplo uvnitř spacáku, zároveň ale propouští přebytečnou vlhkost, aby se uvnitř nesrážela. Takže i díky tomu je rybářovi ve spacáku takové teplo. Ke komfortnímu spánku ale pochopitelně přispívá i mikrofleece, který je neuvěřitelně příjemný na dotek.

 

Zipy jsou chráněny lemy

Obrovskou „machrovinou“ tohoto spacáku jsou zipy. Zaprvé: zipy na spacáku jsou jak na levé, tak i na pravé straně. Rybář tak nemusí uvažovat nad tím, jak nasměrovat lehátko, aby mohl startovat k nahozeným prutům. Zadruhé: zipy jsou parádně bytelné a pevné, takže vydrží i časté rozepínání během stávání z lehátka.

A další plus: na zipech najdeme extra důležité lemy, které zabraňují vniknutí studeného vzduchu dovnitř spacáku. Rybář tak díky těmto lemům se může stoprocentně spolehnout, že ho nebude při spánku „ofukovat“ studený vzduch. Tenhle spacák na ryby tak nabízí perfektní izolaci, kterou bychom čekali spíše u mnohem dražších spacáků pro rybáře.

A nemůžeme pak zapomenout ani na další vychytávky, které zvyšují komfort při používání tohoto spacáku na rybách. Teď mluvíme například o převlecích, díky kterým může rybář spacák lépe zafixovat k lehátku. Takže ten tak nespadne na zem. A další vychytávkou je i fixační popruh

Tento spacák pro rybáře Delphin Fortix nabízí opravdu perfektní vlastnosti. Kromě obrovského prostoru každého rybáře zaujme i skvělým „tepelným komfortem“ a celkovým zpracováním. A přitom tento rybářský spacák vyjde na fakt skvělé peníze! Levný spacák na ryby od slovenské značky Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -