DomůAkční nabídkaŠpičkové boilies od Michala Kučery: kulička lákavě pracuje i v ledové vodě

Špičkové boilies od Michala Kučery: kulička lákavě pracuje i v ledové vodě

- Reklama -

Firma MIKBAITS od ostříleného kapraře Michala Kučery patří k předním výrobcům rybářských nástrah. Rybáři mají od této firmy velmi rádi řadu boilies TactiQ, která skvěle pracuje i za nízkých teplot. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Hodně rybářů by si mohlo myslet, že v aktuálních podmínkách už nemá cenu jezdit na kapry. To by byl ale strašný omyl! Jde o to, že i v hodně studené vodě kapři přijímají potravu, jen je zapotřebí je zaujmout. A právě do takových podmínek se hodí velmi atraktivní nástraha, které nízké teploty nevadí.

Najdeme takovou nástrahu na kapry za rozumnou cenu? Určitě ano! Třeba Michal Kučera má v sortimentu boilies TactiQ, které má vynikající vlastnosti. Není proto divu, že rybáři si tyto kuličky na konci sezóny tolik oblíbili. Pojďme se na tuhle nástrahu podívat blíže.

 

Rozpustné boilies MIKBAITS TactiQ

Tohle boilies je jako dělané pro lov velkých kaprů i za těžkých klimatických podmínek. Ve chvíli, kdy je teplota vody už pořádně nízko, tak mnoho nástrah selhává. Ovšem rozpustné boilies TactiQ je vytvořené právě pro lov kaprů v ledové vodě. Boilies od české firmy MIKBAITS najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Rozpustné boilies MIKBAITS TactiQ obsahuje celou řadu atraktivních surovin, které skvěle „reagují“ i na nízkou teplotu. I když bude rybář chytat na konci sezóny v ledové vodě, tak přesto bude kulička vypouštět atraktivní potravní signály a drobné částečky. A nejde jen o použité suroviny. V rozpustné boilies najdeme i TOP esence!

VIDEO: Jak vypadá rychle rozpustné boilies MIKBAITS TactiQ? Mrkněte na video!

Kuličky TactiQ si lze vybrat ve dvou průměrech. K dostání je velmi oblíbená velikost 20 mm, kterou rybáři používají asi nejčastěji. Pokud se ale rybář u vody nechce nudit ani za hodně velké zimy, pak by měl sáhnout po super atraktivní velikosti 16 mm. Ta je pro rychlé chytání jako dělaná!

Hodně rybářů pak rychle rozpustné boilies doplňuje i plovoucími kuličkami. A je to logické! V aktuálním období jsou na dnech našich revírů silné nánosy odumřelé vegetace, takže je ideální nástrahu trochu nadzvednout, aby se nad tyto nánosy nadzvedla. Tohle vyzkoušejte!

 

Vsaďte na silný česnek

Rychle rozpustné boilies od české firmy MIKBAITS je k dostání v celé řadě příchutí. Rybáři si mohou vybrat jak mezi masovými, tak sladkými příchutěmi. Pokud se podíváme na sladké příchutě, pak mezi nimi najdeme legendy jako jahoda exclusive nebo sladkou kukuřici. Toto jsou krásně sladké kuličky, na které kapři spolehlivě reagují.

Zajímavým „protikladem“ jsou pak masové kuličky v příchutích olihně nebo kraba/krillu. Právě toto boilies dokáže ve vodním prostředí vytvářet velmi koncentrované potravní signály, na které spolehlivě reagují i pasivnější kapři. Ale není divu! Masová nástraha věrně napodobuje přirozenou potravu kaprů.

Naším „černým koněm“ je potom rozpustné boilies MIKBAITS TactiQ v příchuti česneku. Právě tyto kuličky mají koncentrované aroma, které spolehlivě láká kapry i za těch nejnižších teplot. A hlavně velké kapry!

Česnekové aroma je do takovýchto podmínek jako dělané. Aby bylo ještě silnější, doporučujeme do krabičky „normálně namačkat“ několik stroužků česneku. To uvidíte to „tango“!

Pokud si chcete zachytat i v závěru rybářské sezóny, pak se rozhodně podívejte na tyto rozpustné kuličky TactiQ, které skvěle pracují i v ledové vodě. Jde o vynikající boilies, které se Michalovi Kučerovi parádně povedlo! Boilies najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -