DomůAkční nabídkaŠpičkové hotové návazce z Anglie: Ostré háčky a super pevné navazovací materiály

Špičkové hotové návazce z Anglie: Ostré háčky a super pevné navazovací materiály

- Reklama -

Návazec patří ke klíčovým součástem udice. Pokud návazec „neštymuje“ tak, jak by měl, pak má rybář zaděláno na velký problém. A teď nemluvíme jen o ostrosti, ale také o funkčnosti vybraných návazců.

Ilustrační foto: ESP

Všechno prostě musí fungovat jako švýcarské hodinky! Hodně rybářů nerado ztrácí čas vázáním návazců, a spoléhá se na práci špičkových firem v oboru. Tak jako například na hotové návazce na kapry od anglické společnosti ESP. Něco lepšího budete na trhu hledat jen těžko!

Zkušení kapraři setsakramentsky dobře vědí, že na produkty od anglických firem se mohou s klidným svědomím spolehnout. Tyto produkty nabízí obrovskou kvalitu! To samé platí u hotových návazců od věhlasné firmy ESP, která patří k tomu nejlepšímu v Anglii. Právě tato firma na česko-slovenský trh dodává i TOP hotové návazce na kapry, které si lze vybrat v nejrůznějších provedeních…

 

Hotový návazec na kapry ESP Cryogen Chod Rig

Jeden z nejpopulárnějších hotových návazců od anglické firmy ESP, který si česko-slovenští rybáři okamžitě oblíbili. Proč? Jde o velmi jednoduchý, přitom ale zatraceně účinný, návazec na kapry.

Ten se skládá jen z velkého kroužku na pevném obratlíku, průhledného materiálu a ostrého háčku s vrutem pro upevnění nástrahy. Spojením těchto všech komponentů dohromady ale rybář dostane perfektní návazec na kapry. Hotové návazce ESP Cryogen Chod Rig jsou k dostání na e-shopu dodavatele ESP

Právě onen průhledný návazcový materiál je velkým důvodem, proč tento návazec na kapry rybáři velmi rádi požívají do čistých vod. Ideálním časem je třeba podzim, kdy v našich revírech je voda už výrazně čistší než v létě. Průhledný materiál se pak také hodí na silně prochytávané vody, třeba na soukromé lokality. Právě tady jsou kapři více opatrní!

Tento typ hotových návazců od anglické společnosti ESP se dodává ve třech provedeních. Rybáři si mohou tyto návazce vybrat s háčky velikosti 5,6 nebo 8. Háčky o velikosti 5 a 6 jsou vázány na materiál o nosnosti 20 lb, háček o velikosti 8 je potom vázán na 15 lb materiál. Všechny tři návazce je možné si vybrat buďto s háčky s protihrotem nebo bez protihrotu. Kvalitní hotové návazce z Anglie jsou dostupné na e-shopu dodavatele ESP

 

Hotový návazec na plovoucí boilies Ronnie Rig Barbed HRS

Tohle je asi nejpopulárnější hotový návazec pro chytání na plovoucí boilies od anglické firmy ESP. Jde o velepopulární Ronnie Rig, který je jako dělaný pro chytání opatrných a zkušených kaprů na plovoucí boilies. Jak to funguje? Díky tomuto návazci se nástraha může pohybovat v 360° rotaci, takže ta tak „neklade“ žádný odpor při nasávání ze strany kapra.

Tou nejdůležitější věcí ale je, že se háček vždy stočí tak, aby se přesně zasekl do spodního pysku kaprovy tlamy. Hotové návazce Ronnie Rig Barbed HRS si můžete vybrat na e-shopu dodavatele ESP

Na těchto návazcích nalezneme buďto háčky o velikosti 4 nebo 6. Jde o super ostré háčky Cryogen Curve Shanx, které nabízí jednak zmíněnou ostrost, ale také odolnost. Tento háček je prostě téměř nezničitelný! Proto jej rybáři velmi rádi používají při chytání na těžkých terénech, třeba na kamenech nebo v blízkosti překáže. V balení jsou vždy 3 kusy návazců.

Pokud chytáte kapry především na plovoucí nástrahy, pak rozhodně použijte tento hotový návazec na plovoucí boilies Ronnie Rig. Jde o perfektní návazec, díky kterému se háček vždy přesně zasekne tam, kam má! Kaprové návazce jsou k dostání na e-shopu dodavatele ESP .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -