DomůNovinkyVIDEO: Rybáři chytili giga sumce o váze 100 kilo! V jeho tlamě našli...

VIDEO: Rybáři chytili giga sumce o váze 100 kilo! V jeho tlamě našli kormorána

- Reklama -

Německý rybář Stefan Seuß patří k nejostřílenějším lovcům sumců! Tenhle rybář má nachytáno celou řadu obrovských ryb, které ukazuje například ve velmi zajímavých videích. Ale i takového lovce ještě dokáže ledacos překvapit. Nevěříte? Právě Stefanovi se podařilo dostat, spolu s jeho kamarádem, do lodě obrovského sumce o váze 100 kilo, v jehož tlamě našel uloveného kormorána!

Ilustrační foto: InRybar.cz

Rybář Stefan Seuß jde častokrát na videích vidět se svými přáteli, které bere na ryby. A to platí i u tohoto videa, ve kterém se podařilo kamarádovi od ostříleného německého lovce dostat na háček nefalšované rybí monstrum! A jak už jsme ve Stefanových videích zvyklí, tak následoval souboj plný video-záběrů na ohnutý prut a neskutečnou rybářskou dřinu.

Ale není se co divit! Na konci souboje se u lodě objevil gigantický sumec, který svou velikostí okamžitě budil respekt. Teď ho dostat do lodi! S vypětím sil se to rybářům nakonec povedlo, ale byla to fuška. Aby ne! Stefan Seuß uvedl, že tenhle „sumík“ vážil metrák!

O takových rybách se traduje ledacos: Že dokážou rozštípat i nejmodernější udice nebo zpřetrhat ty nejlevnější šnůry. Anebo ledacos ulovit – třeba velkého vodního ptáka. Jenže ona je to pravda! Když se totiž Stefan Seuß podíval do tlamy tohoto vousatého giganta, nevěřil svým očím! V jeho tlamě našel natráveného kormorána!

VIDEO: Sumec o váze 100 kilo, který měl v tlamě kormorána

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. Nova nastraha na sumary. Kormoran. Ustrhnout křídla, proklat mohutnym trojhakem a hodit to na vodu.
    Je to vlastne lov na mušku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -