DomůAkční nabídkaŠpičkové krmení na kapry z mušlí: přirozená „zbraň“ na největší kapry

Špičkové krmení na kapry z mušlí: přirozená „zbraň“ na největší kapry

- Reklama -

Zkušení lovci velkých kaprů se odjakživa snaží napodobit krmení tak, aby co nejvíce připomínalo přirozenou potravu kaprů. Právě tahle taktika se totiž vyplácí na ty největší a nejzkušenější ryby.

Ilustrační foto: PARYS

Vodní prostředí nabízí celou řadu potravy, se kterou se kapři setkávají od nejmenšího plůdku. A právě na tuhle potravu kapři spolehlivě reagují, protože „ví“, že jim dodá tolik potřebné živiny a energii. Ať už jde o patentky, červy nebo třeba škeble, tak všechno tohle skvěle funguje.

A zejména pak při lovu těch velkých a zkušených ryb, které takovou potravu s chutí požírají. Není proto divu, že se rybáři snaží najít způsob, jak co nejvěrněji vytvářet taková krmná místa, která budou připomínat „přirozeně prostřené stoly“, se kterými se pod vodní hladinou kapři setkávají.

 

Booster NASH Mussel Blend

Tohle je tekutý atrkaktor, který dokáže skutečně velmi věrně napodobit přirozenou potravu kaprů. A aby ne! Vždyť tento booster obsahuje celou řadu ingrediencí ze tří druhů mušlí. Asi nikoho nepřekvapí, že tento špičkový atraktor do krmení nabízí věhlasná kaprařská firma NASH z Anglie. Mušlový booster najdete na e-shopu PARYS.

Ten hlavní trumf tohoto boosteru tkví v jeho složení. Tekutý atraktor NASH Mussel Blend má základ ve směsi ze 3 druhů škeblí. Jednou částí směsí jsou například slávky zelené, které kapři setsakramentsky dobře znají, protože právě tyhle škeble se snaží rozlousknout, aby se dostali k tekutému středu.

Jelikož má booster opravdu hutný masový základ, tak obsahuje třeba vysoké množství bílkovin. Když k tomu připočítáme velmi charakteristický odér, tak dostaneme TOP krmení, které dokáže zlákat na lovné místo i zkušeného a opatrného kapra.

Ano, jelikož jde o „mušlovou kaši“, tak toto krmení vydává opravdu specifický odér, který dokáže ve vodním prostředí vysílat jasné potravní signály. Není proto divu, že tento booster používají velmi zkušení lovci i na hodně těžkých vodách, na kterých je zapotřebí vytvořit neodolatelné lovné místo. Za tohle palec nahoru!

 

V boosteru lze dipovat kuličky na největší kapry

Jak se tento booster používá? Je to jednoduché! Prostě si připravíme oblíbené krmení na kapry, a právě do něj pak nalijeme požadované množství boosteru z mušlí. S množstvím boosteru to není nutné přehánět, protože má opravdu silný odér. Co rozhodně doporučujeme? Svědomitě pracovat s časem!

Takže když si rozmícháme krmení, do kterého nalijeme zmíněný booster, tak potom doporučujeme alespoň 15 až 20 minut počkat. Proč? Protože booster se do krmení mnohem více „zažere“, díky čemuž se bude z krmení déle uvolňovat. Rybář tak dosáhne toho, že krmení bude delší dobu vytvářet „hustý“ mrak z rozmixovaných škeblí.

Dále pak rybáři tento booster používají jednak k vylepšení partiklu, kdy kukuřice, ale například i řepka, budou vydávat ostřejší potravní signály. A pak samozřejmě rybáři v tomto boosteru také dipují nástrahy. Zejména pak dipují tvrdé boilies, které se používá při selektivním lovu velkých kaprů.

Ale divíte se? Stačí odsypat několik tvrdých kuliček do krabičky, a ty potom zalít mušlovým boosterem. Díky tomu vznikne na povrchu boilies opravdu neodolatelná vrstva, díky které bude chtít kuličku sebrat i ten nejzkušenější kapr. Vůbec se nebojte v boosteru kuličky dipovat několik dní, týdnů až měsíců – jen kontrolujte stav boosteru v krabičce.

Chcete nabídnout kaprů takovou kvalitu, kterou znají z jejich přirozeného prostředí? Pak se určitě podívejte na tento špičkový booster od anglické společnosti NASH, který slibuje jen ty nejlepší vlastnosti při lovu kaprů. To složení je fakt dokonalé! Mušlový booster najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -