DomůAkční nabídkaŠpičkové nástrahy na candáty za pár korun: obrovský e-shop čistí sklady

Špičkové nástrahy na candáty za pár korun: obrovský e-shop čistí sklady

- Reklama -

Gumové nástrahy na candáty patří k tomu nejlepšímu při podzimní přívlači. Ovšem! V posledních letech některé nástrahy až neuvěřitelně zdražily. Naštěstí jsou tady ale pořád „levné stálice“.

Sehnat levné gumové nástrahy může být problém. Ceny se v posledních sezónách mnohdy zbláznily i u přívlačových nástrah. Takže šance na výhodný nákup určitě přijde vhod! A teď ta šance nastala, protože obrovský rybářských e-shop FishMax spustil výhodný výprodej. Milovníci přívlače si tak mohou obstarat kvalitní nástrahy na dravce za super nízké ceny…

 

Gumová kopyta RELAX

Ve světě přívlače byste jen těžko hledali takovou „klasiku“, kterou má v krabičkách drtivá část vyznavačů přívlače. Přívlačová značka RELAX je mezi rybáři oblíbená proto, že je cenově velmi dostupná. A teď jsou některé tyto nástrahy ještě levnější! Zlevněná gumová kopyta RELAX najdete na e-shopu FishMax.cz .

Tyto gumové nástrahy na přívlač ale rybáři nemají rádi jen díky nízké ceně. To ne! Kopyta RELAX totiž nabízí suprové vlastnosti, díky kterým mají skvělé výsledky při lovu. O jakých vlastnostech mluvíme? Na těchto nástrahách je například mohutné zakončení ocásku ve tvaru „kopýtka“, díky čemuž má nástraha velmi dráždivý chod.

Jelikož je toto zakončení ve tvaru „kopýtka“ na jemném ocásku, tak nástraha vydává velmi silné vibrace i při hodně pomalém vedení. Takže rybář může s gumou jen lehce poskakovat, a přesto bude dráždit dravce k útoku. Tohle se hodí právě při podzimních vycházkách, kdy už je studená voda v revírech.

Dalším plusem je, že tyto gumy na dravce mají tvar drobných rybiček, takže věrně napodobují přirozenou kořist dravců. A další výhodou je i měkký materiál, díky kterému nemá dravec po útoku tendenci nástrahu okamžitě vyplivnout. Ale naopak, pořádně ji „šlukne“. Super!

Rybáři si tyto gumové nástrahy mohou vybrat v celé řadě velikostí a zbarvení za zvýhodněné ceny. Zajímavé je například toto bílé kopyto RELAX , na které dravci velmi dobře reagují. Sleva se ale vztahuje i na reflexně zbarvené kopyto RELAX , které je trumfem při lovu candátů na přívlač.

Jestli chcete získat celou řadu TOP nástrah na přívlač za super nízké ceny, pak se určitě podívejte na tuto zvýhodněnou nabídku. Nyní máte velkou možnost si tyto nástrahy obstarat za pár korun. Ale bacha! Počet nástrah je výrazně omezen! Zlevněné nástrahy RELAX najdete na e-shopu FishMax.cz za super nízké ceny.

 

Gumové nástrahy GUNKI

Zmíněná slevová akce se pak vztahuje třeba i na vybrané gumové nástrahy GUNKI. A my jsme ve zlevněném sortimentu našli jeden klenot! Jedná se o gumovou nástrahu G Bumb UV Green Perch. Zlevněné gumy GUNKI najdete na e-shopu FishMax .

Tato gumová nástraha velmi dobře napodobuje přirozenou kořist drtivé většiny dravců – malého okouna. Právě toto zbarvení patří k těm nejvíce úspěšným, a zejména pak v čisté vodě, kdy dravci dobře vidí. Ti si totiž „rázem myslí“, že v jejich blízkosti je malý okoun. Tato nástraha je tak vynikající na štiky, candáty, ale i ty největší okouny.

Kromě zbarvení se nám na této nástraze líbí i ocásek. I tato nástraha ho má zakončený „ve tvaru kopýtka“. Díky tomu se tak rybář může spolehnout, že nástraha bude vydávat velmi silné vibrace i při pomalém poskakování po dně v blízkosti úkrytů, ve kterých se schovávají dravci.

VIDEO: Jak vypadá TOP gumová nástraha od firmy GUNKI? Více ve videu

Zajímavostí potom je, že tato nástraha neláká dravce k útoku jen svým vzhledem nebo chodem, ale také svým aroma. Právě tato guma je totiž napuštěna anýzovou esencí, která ve vodním prostředí vytváří silné potravní signály. Díky tomu je tak nástraha pro dravce ještě více atraktivnější.

Nyní si tyto kvalitní gumy od renomované přívlačové značky GUNKI můžete vybrat za super nízké ceny. Ta sleva je opravdu hodně razantní! Přitom dostanete TOP nástrahu, se kterou budete velmi úspěšně dráždit štiky, candáty a velké okouny k útoku. Zlevněné gumové nástrahy GUNKI najdete na e-shopu FishMax za super ceny.

 

BLACK FRIDAY na FishMax: obrovské slevy na spoustu produktů

Připomínáme, že na rybářském e-shopu FishMax aktuálně probíhá obrovská slevová akce BLACK FRIDAY. Rybáři si tak mohou na tomto e-shopu vybírat z více jak 1000 produktů, na které jsou výrazné slevy. Levněji tyhle věci jinde neseženete!

Kromě hromady vybavení na dravce si rybáři mohou vybrat třeba i rybářské potřeby na klasickou kaprařinu, feeder nebo sumce. Ale pozor! Zdůrazňujeme, že počet zlevněných produktů je výrazně omezený. Takže kdo dříve přijde, ten dříve chytá! Zlevněné rybářské potřeby najdete na e-shopu FishMax .

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -