DomůAkční nabídkaŠpičkové pruty pro lov dravců na živou rybičku na splávek: Jaký vybrat?

Špičkové pruty pro lov dravců na živou rybičku na splávek: Jaký vybrat?

- Reklama -

S podzimní částí rybářské sezóny je neodmyslitelně spjatý lov dravců na živou rybičku na splávek. Abychom si tímto způsobem zachytali, je zapotřebí mít prut pro lov dravců na rybičku. Jaký vybrat?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Taky to tak milujete? Sedíte na břehu oblíbeného revíru. Všude okolo se rozléhají barevné lesy, které neuvěřitelné voní. Tohle je ta pravá podzimní sezóna! Na klidné hladině se pohupuje barevná špička průběžného splávku. To s ním pohybuje nástražní rybička.

Detailní pohled na hlavu ulovené štiky na mokrém podběráku

Bum! Rázem se ale splávek ztratí pod hladinou. Není na co čekat. Po záseku jde ihned cítit, že na nástražní rybičku zaútočil dravec. Co to bude? Netrvá dlouho a nad hladinu vyskočí mrštná štika. To je nádhera! Abychom si takové adrenalinové zdolávání užili, je zapotřebí mít prut pro lov dravců na živou rybičku na plavanou. Jaký ale vybrat?

 

Prut na štiky Delphin Telepikes

Tohle jsou opravdu hodně populární pruty pro lov dravců na živou rybičku na plavanou. Jde o to, že tyto rybářské udice od slovenské značky Delphin nabízí vynikající vlastnosti právě pro tento typ rybolovu. Zmíněné pruty Delphin Telepikes najdete na e-shopu Chyť a pusť za nejlepší cenu.

Prut na vyvěšenou Delphin Telepikes

Tyto pruty na dravce jsou vyrobené z kvalitního uhlíku, který se vyznačuje vynikající odolností a pevností, ale zároveň nízkou hmotnosti. Takže i když bude rybář držet v ruce až 8metrový prut, tak se s ním bude skvěle manipulovat – jak při nahazování rybičky, tak i zdolávání dravce.

Akci těchto prutů opravdu zbožňujeme! Jde o to, že tyto udice jsou vymyšleny tak, že rybář v jemném prutu cítí každý výpad zdolávaného dravce. Takže právě tyto rybářské pruty na dravce slibují obrovský požitek při lovu štik, okounů, ale i candátů. Je to fakt boží pocit!

Rukojeť na prutu na vyvěšenku Delphin Telepikes

Na těchto prutech milujeme kvalitní SiC očka, která jsou rozmístěna tak, aby při nahození montáže s rybičkou nedocházelo k přebytečnému tření. Takže celá montáž na dravce tak letí podstatně dále. Na prutech najdeme vyvázané gumové stopery, které chrání jednotlivé sekce před možným poškozením při skládání teleskopické udice.

 

Pruty jsou k dostání v několika délkách

Rybáři si tyto teleskopické pruty na dravce mohou vybrat hned v několik délkách. Pokud rybář jezdí na dravce na menší řeky nebo stojaté vody, určitě mu bohatě postačí nejkratší varianta o délce 5 metrů. Právě ta je ideální i na zarostlejší lokality, na kterých prostě není možné požívat ty nejdelší teleskopické pruty.

Držák na naviják na prutu na vyvěšenou Delphin Telepikes

Další variantou je 6metrový prut, který je taktéž vhodný na menší a středně velké revíry. Pokud rybář pak chytá na rozlehlých vodách, pak ho určitě budou zajímat delší varianty. Slovenská značka Delphin totiž na rybářský trh ještě dodává 7metrové a 8metrové teleskopické pruty na dravce.

Právě s těmito udicemi jde nahazovat i s lehčí montáží se splávkem a rybičkou do větších vzdáleností. A proto jsou tyto pruty mezi rybáři tolik oblíbené na větší stojaté vody nebo řeky. Super! Kromě toho ale i delší varianty udic rybáři používají na tzv. „vyvěšenou“, kdy prut dají do vodorovné polohy a chytají dravce u břehu.

Koncové očko na prut na vyvěšenku Delphin Telepikes

Jestli právě hledáte kvalitní prut na dravce, pak se rozhodně podívejte na tyto od slovenské značky Delphin. Jde o to, že tyto rybářské udice nabízí vynikající vlastnosti, ale přitom nestojí půlku výplaty. Tohle je správná volba pro lov na živou rybičku na plavanou! Pruty najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -