DomůAkční nabídkaŠpičkový oblek pro rybáře: je v něm teplo i při -20 stupních Celsia

Špičkový oblek pro rybáře: je v něm teplo i při -20 stupních Celsia

- Reklama -

Lotyšská značka NORFIN patří k výrobcům toho nejlepšího oblečení pro rybáře. V nabídce této společnosti je i dokonalý oblek pro rybáře, který ho ochrání i v těch nejchladnějších podmínkách.

Občas se u vody stane to, že rybáře „přepadne“ opravdu studené počasí. Častým jevem je například velmi studený vítr, který se dokáže prodrat i přes silnou vrstvu oblečení. Žádnou výjimkou pak při rybaření nejsou ani sněhové vánice nebo teploty pod bodem mrazu. Jak se v těchto podmínkách chránit? Ideálním řešením je teplý oblek pro rybáře NORFIN…

 

Oblek pro rybáře NORFIN Element Gray

Toto je extra populární oblek na ryby, který si česko-slovenští rybáři opravdu oblíbili. A to zejména proto, že nabízí TOP vlastnosti, které udrží rybáře v teple i při teplotách -20 stupňů Celsia. Zásadním faktorem je kvalitní materiál THERMAL GUARD, díky kterému má oblek takovou odolnost. Kvalitní oblek na ryby NORFIN najdete na e-shopu LK Baits .

Vrchní část rybářského obleku Norfin pro zimní rybaření

Pochopitelně, tento oblek pro rybáře se skládá ze dvou částí – z kvalitní bundy a kalhot. Začněme bundou: ta má nádherně široký střih, takže rybář se může spolehnout, že ho nebude nikde nic svírat ani tahat. A to ani při pohybu, například při nahazování nebo zdolávání ryby. Tohle se nám moc líbí!

To, že tato bunda je vyrobena do opravdu toho nejhoršího počasí, prozrazuje kapuce a límec. Na bundě je totiž velmi prostorná kapuce, do které si rybář schová hlavu i s nasazenou čepicí. Kromě toho je pak límec parádně vysoký, takže ochrana citlivého krku je maximálně zaručena. Rybáře tak nepříjemně nepřekvapí ani déšť, ani vítr, ale ani sníh.

VIDEO: Jak vypadá kvalitní oblek pro rybáře NORFIN? Mrkněte na video

Na bundě pak rybář najde celou řadu prvků, které zvyšují komfort i v tom nejhorším počasí. Jedná se například o ruční kapsy s voděodolnými zipy, ve kterých si rybář může schovat holé ruce před nepříznivým počasím. Na bundě ale například oceňujeme i bytelný zip s ochrannou klapkou, která zabraňuje pronikání studené vzduchu.

 

Kalhoty mají super praktický střih

Součástí celého obleku jsou potom pochopitelně i kvalitní kalhoty ze stejně odolného materiálu. Zcela zásadním plusem je to, že kalhoty mají střih tzv. zahradníků. Díky tomu tak na nich najdeme vyvýšení v oblasti břicha a ledvin. A znovu: tohle je naprosto zásadní plus.

Jedná se o to, že takový střih rybářovi chrání ty nejcitlivější partie před prochladnutím. Rybářovi se totiž nestane, že například při sehnutí se mu odkryje spodní část zad. Ne! Právě díky zmíněnému střihu je tato partie 100% chráněna před průvanem, takže rybář „neriskuje zdraví“. Bez podobných kalhot prostě není radno chodit v zimě k vodě…

Oblek pro rybáře Norfin pro zimní rybaření

Kalhoty se zapínají i s pomocí kšand, které si lze jednoduše nastavit. Rybář si tak kalhoty upraví podle „zakulacení“ postavy tak, aby to pro něj bylo co nejvíce příjemné. Navíc, tento typ upevnění je ideální z toho pohledu, že rybářovi nebudou kalhoty sjíždět. Super!

Na kalhotách pak najdeme i zipy na nohavicích. Díky tomu si tak rybář může k těmto kalhotám vzít i hrubou a vysokou botu, přes kterou nohavici se zipem naprosto pohodlně přetáhne. I proto mají rybáři tento oblek tak rádi!

Oblečte se na zimní rybaření co nejvíce teple! Sáhněte po kvalitním obleku na ryby, u kterého máte jistotu obrovské ochrany před studeným počasím. Nepodceňujte tyhle podmínky! Kvalitní oblek od lotyšské značky NORFIN najdete na e-shopu LK Baits  za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -