DomůAkční nabídkaStojan na pruty jen za 345 korun: výprodej zlevněných stojanů pokračuje

Stojan na pruty jen za 345 korun: výprodej zlevněných stojanů pokračuje

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS před několika týdny spustil výprodej levných stojanů od známé značky Zebco. A tento výprodej stále ještě pokračuje, byť se zásoby stojanů za pár korun pořádně ztenčily!

V rybářských řadách je celá řada rybářů, kteří chodí na položenou jen párkrát do roka. Navíc, mnoho dalších rybářů s rybařením teprve začíná. A právě pro ně jsou ideální super levné stojany na pruty od rybářské značky Zebco, které jsou k dostání za pár stovek. Na výběr je ze dvou modelů, kdy ten levnější stojí jen 345 korun. Pojďme si tyto stojany ukázat blíže…

 

Levný stojan na pruty Zebco Z-Carp Rod Pod

Tento stojan je v posledních týdnech hitem rybářského trhu. Ale nedivíme se! Právě tento model mohou rybáři získat jen za 345 korun, což z něj dělá jeden z nejlevnějších stojanů na trhu. Zlevněný stojan na pruty Zebco najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu.

Rybáři mají tento stojan na pruty v oblibě i proto, že má velmi jednoduchou konstrukci. Díky ní je rybář schopný stojan okamžitě postavit, a pak zase sbalit, takže je vhodný i na krátké rybaření, které trvá jen několik málo hodin.

I když je konstrukce jednoduchá, tak přesto je parádně stabilní. Takže stojan vydrží i silnější poryvy větru nebo prudší záběr od ryby. Rybář se tak může spolehnout, že jeho pruty jsou bezpečně uloženy! Tento stojan je určený pro 2 rybářské udice, proto je vhodný třeba na svazové vody, na kterých se stejně nemůže chytat na vícero prutů.

Délka tohoto stojanu na pruty je 80 centimetrů, takže je vhodný i pro lov na delší kaprové pruty. Velkým plusem je také výška stojanu – 60 centimetrů – která slibuje pohodlné rybaření i na těch vodách, na kterých jsou zarostlé břehy, takže je nutné mít vlasce výše od břehu.

Znova: tento rybářský stojan je vhodný zejména pro „sváteční rybáře“ nebo začátečníky. Pokud se mezi tyto rybáře řadíte, pak není nutné utrácet hromadu peněz za jiné stojany. Tahle varianta za pár korun je taky řešení! Levný stojan na pruty Zebco najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Levný stojan na pruty Zebco Z-Carp Compact Pod

I když je výše představený stojan levnější, tak i přesto je tento druhý model v letošní sezóně podstatně oblíbenější. Rybáři, kteří jezdí na vody s pravidelným břehem (typicky třeba do kempů), si tento levný stojan od značky Zebco doslova zamilovali! Levný stojan na pruty najdete na e-shopu PARYS za parádní cenu.

Ano, i tento stojan je k dostání za takové peníze, za které si jinde pořídíte tak maximálně „cívku vlasce“. Takže i proto je mezi rybáři tolik populární, protože za něj neutratí „půlku výplaty“. Přitom tento model stojanu nabízí suprové vlastnosti.

Zaprvé: má naprosto dokonalé transportní rozměry, které jsou parádně nenáročné. Díky tomu je rybář schopný tento stojan dát „do podpaži“, a jít k vodě. Konstrukce stojanu je velmi jednoduchá, takže umožňuje velmi rychlé rozbalení stojanu, aby byl připravený k lovu. A obrovskou předností je bytelnost a stabilita stojanu. Palec nahoru!

U tohoto stojanu si lze libovolně nastavit jeho délku. V nejkratším provedení má tento stojan 88 centimetrů, po rozšíření může mít až 115 centimetrů. Takže je vhodný jak pro chytání na krátké dělené udice, tak ale i na 3,6metrové pruty. Super! Stojan je pak určený až pro 3 udice

Pokud nechcete za stojan na pruty utrácet obrovské peníze, ale přitom byste chtěli něco jiného než klasické vidličky na pruty, pak se určitě podívejte na tento model. Jedná se o povedený kousek, se kterým budete maximálně spokojeni. Levný stojan na pruty Zebco najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. První stojan je sice lehoučký, ale bez ukotvení nestabilní. Zvednete jeden prut a celý se nakloní a ramena se vrklají, tak že za mě palec dolů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -