DomůTrendySumec přes 270 centimetrů: Jakub Vágner prožívá fantastické sumcařské jaro

Sumec přes 270 centimetrů: Jakub Vágner prožívá fantastické sumcařské jaro

- Reklama -

Jakub Vágner aktuálně tráví dny na rybách. Na několika řekách se pokusil přelstít sumčí giganty, což se mu náramně povedlo. Slavný rybář se svěřil, že už dokázal chytit sumce přes 270 centimetrů.

Jakub Vágner na sociálních sítích zveřejnil video s obrovským sumcem. Kromě toho, že slavný rybář v něm ukázal aktuálně poslední velký úlovek, tak rybářské fanoušky informoval o jeho letošní výpravě za sumci, která se mu náramně povedla! Letos už totiž dokázal ulovit giga sumce

 

Obrovský sumec ve videu

Jakub Vágner v posledním videu na sociálních sítích ukázal obrovského sumce. Gigantická hlava, obrovské ploutve, neskutečná konstituce těla. Tohle je sumec, kterého by si chtěl potěžkat asi každý milovník těchto ryb.

Kolik tato ryba měřila? „Ještě jsem sumce neměřil, ale je to ryba 250, možná 255 centimetrů,“ řekl ve videu Jakub Vágner. O to více si takto velkého sumce slavný rybář cenil proto, že ho dokázal ulovit s pomocí vábničky. Paráda!

Ovšem to nebyla poslední velká ryba Jakuba Vágnera z posledního období. Rybář totiž na rybách tráví už více jak 14 dní. A za tu dobu dokázal na 7 řekách ulovit nefalšovaná sumčí monstra! Jejich obrázky Jakub Vágner rybářům brzy ukáže…

„Za poslední dny, co jsem strávil na 7 řekách, jsem měl 23 ryb přes 250 centimetrů, 5 ryb přes 260 centimetrů a 1 rybu přes 270 centimetrů,“ vyjmenoval Jakub Vágner poslední rybářské úspěchy.

 

Slavný rybář pořádá akci pro sumcaře

Rybář zároveň pozval všechny milovníky lovu sumců na Katlov. Právě tam se 27. května 2023 uskuteční druhé setkání sumcařů. A všichni jsou zváni! Slavný rybář si pak pro sumcaře připravil jedno velké překvapení – rybářská akce je zcela zdarma.

Důležitým faktem ale je, že kapacita sumcařské akce je omezena. Proto se rybáři musí zaregistrovat nejpozději do 25. května 2023 na webu vagnerfishing.com. Jakub Vágner pak ještě dodal, že na akci bude celá řada známých sumcařů, kteří ostatním předají zajímavé informace o lovu sumců na nejrůznější metody. 

Ilustrační foto: InRybar.cz 

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -