DomůAkční nabídkaZelené krmení na amury plné rostlin: s tímhle přilákáte největší „torpéda“

Zelené krmení na amury plné rostlin: s tímhle přilákáte největší „torpéda“

- Reklama -

Každý rybář, který má spadeno na amury, moc dobře ví, že tyhle ryby milují „zelenou složku“ v krmení. Proto není na škodu při lovu „stříbrných torpéd“ krmení s rostlinami vyzkoušet. Po jakém sáhnout?

Rybář, který se vydá na amury, má hned několik možností pro výběr vhodného krmení na amury. K dostání je například klasická sypká směs, kterou stačí jen navlhčit. Další populární návnadou jsou potom třeba pelety na amury s vysokým obsahem rostlin. Tak jaké krmení na amury si vyberete?

 

Zelené pelety na amury

Tohle jsou dokonalé zelené pelety na amury, které obsahují obrovské množství lákavých rostlin. Díky tomu je tak rybář schopný amurům vytvořit takové krmné místo, které je spolehlivě zastaví. Zelené pelety na amury najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Co tyto pelety na amury obsahují? V jejich základu najdeme pro amury velmi lákavé rostliny – vojtěšku, lipové květy, spirulinu a chlorelu. Právě tahle bohatá rostlinná složka dokáže ve vodním prostředí vytvářet pro amury tolik lákavou pachovou stopu, které prostě neodolají. Velkým plusem je i zelené zbarvení.

Kromě toho pelety na amury ale pak obsahují také NHDC sladilo, aby potravní signály měly „nasládlý ocas“. Proč? Jak známo, tak amuři mají velmi rádi sladké příchutě (proto se například při jejich lovu používá ovoce). Takže sladká složka nemůže v kvalitních peletách na amury vůbec chybět!

Amurové pelety s obsahem rostlin, které slouží jako nástraha nebo krmení

Jak pelety používat? V prvním momentě, kdy potřebujeme vzbudit pozornost amurů, je dobré pelety kombinovat s velkým množství kukuřice. A ve chvíli, kdy víme, že amuři jsou na našem místě, můžeme postupně kukuřici vyřazovat z krmení. A pak už stačí jen krmit zelenými peletami, protože amuři si dobře „zapamatují“, že na našem místě leží chutná rostlinná potrava.

Na tyto zelené pelety s vysokým obsahem rostlin lze samozřejmě i rybařit. Rybáři je velmi rádi používají při lovu „stříbrných torpéd“, kdy k peletám přidávají třeba plovoucí kuličku. Díky tomu tak zelená peleta bude „stát“ nad dnem, takže půjde mnohem lépe vidět. Tohle prostě funguje! Kvalitní pelety na amury najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Zelené krmení na amury

Jste spíše fanoušky sypkých směsí, protože amury chytáte na klasické krmítko nebo feeder? Pak máme pro vás řešení! Jedná se o špičkovou krmou směs IQ Method Mix Amur, která obsahuje celou řadu prvotřídních surovin, zároveň skvěle pracuje ve vodě. Krmení na amury najdete na e-shopu Chyť a pusť.

To, že toto sypké krmení na amury obsahuje vysoký obsah rostlin, prozrazuje výrazně zelené zbarvení. V krmení najdeme celou řadu osvědčených rostlin, které dokážou ve vodním prostředí vytvářet lákavé potravní signály, které donutí amury připlavat blíže k nástraze.

Krmení je vhodné používat při lovu na klasické krmítko nebo feeder, kdy z něho můžeme udělat klasické koule do krmítek. Někteří rybáři pak vytvořené koule ze zeleného krmení na amury střílí prakem na krmné místo. Aby v krmení byla hrubší částice, která amury zastaví na lovném místě, může rybář do něj přidat klasickou kukuřici.

Rybáři tuto krmnou směs nemusí vlhčit pouze obyčejnou vodou. Aby návnada měla ještě lákavější pach, je vhodné ji navlhčit nějakou sladkou tekutinou, třeba melasou nebo tekutou potravou. Krmení tak bude pro amury ještě více lákavější, protože jak známo – „stříbrná torpéda“ sladkou prostě zbožňují.

Toto krmení na amury mají rybáři rádi i proto, jak se „chová“. Co tím myslíme? Jedná se například o to, že krmná směs po navlhčení nabývá na objemu. Výrobce udává, že po navlhčení rybář z 5 kilogramů krmení vytvoří až 10 kilo lákavé směsi. Kvalitní krmení na amury najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -