DomůAkční nabídkaCenově dostupný elektromotor na člun: Má velmi nízkou spotřebu a snadné ovládání

Cenově dostupný elektromotor na člun: Má velmi nízkou spotřebu a snadné ovládání

- Reklama -

Elektromotor na člun je parťákem pro mnoho rybářů. Výrazně zpohodlňuje práci se člunem na vodě a rybář se nemusí „trápit“ s vesly. Takže má volné ruce pro manipulaci třeba s prutem při vyvážení.

Ilustrační foto: PARYS

Elektomotor na člun je prostě důležitou součástí výbavy v tu chvíli, když víme, že loď budeme potřebovat. Jaký ale vybrat? Na rybářském trhu jsou k dostání i levné elektromotory na člun za super nízkou cenu. Pojďme se na jeden takový podívat blíže…

 

Elektromotor na člun Maxima P40 LB

Levný elektromotor na člun je mezi rybáři oblíbený zejména díky nízké ceně. Tento elektromotor patří k tomu nejlevnějšímu, co lze na česko-slovenském trhu sehnat. Přitom ale nabízí super vlastnosti, které jsou dostačující na velkou část tuzemských revírů. Co tento elektromotor Maxima P40 LB vlastně nabízí? Levný elektromotor na člun Maxima je dostupný na e-shopu PARYS.

Na tomto elektromotoru máme velmi rádi jednoduché ovládání, kdy se ovládá s pomocí řídící tyče. Motor nabízí 5 stupňů rychlostí vpřed, a 3 rychlosti vzad. Rybář si tak při plavbě může volit rychlost tak, aby byla co nejoptimálnější podle daného úkonu na vodě. Maximální rychlost je okolo 6 až 7 kilometrů za hodinu.

Řídící tyč je ze sklolaminátového kompositu, tedy z odolného materiálu, který zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Jen tak mimochodem: Motor Maxima je opravdu odolný, protože jej lze používat i v „agresivní“ slané vodě. Na motoru najdeme dvoulistou vrtuli, která zaručuje to, že plavba bude maximálně komfortní. Samozřejmostí je, že lze nastavit jak hloubku, tak i úhel ponoru.

Tento levný elektromotor Maxima P40 LB je vhodný pro čluny o délce 2,1 až 3 metry. Právě u této velikosti tento elektromotor bude sloužit naprosto nejlépe. Velkým plusem levného elektromotoru Maxima je nízká spotřeba energie – pokud člověk bude tento přístroj používat „s rozumem“, tak motor není takovou zátěží pro baterku. Důležitým prvkem na elektromotoru Maxima je také to, že disponuje ukazatelem stavu baterie. Rybářovi se tak nestane, že mu nečekaně dojde „šťáva“.

Co se týče technických parametrů: Výstupní výkon je 408 W, síla tahu činí 40lb/18,14 kilogramů. Napětí je 12 V a doporučená kapacita baterie je 70 AH. Hmotnost elektromotoru činí 11,5 kilogramů, délka tyče je 91 centimetrů a délka kabelů je 150 centimetrů.

Levný elektromotor na člun Maxima P40 LB se připojuje k baterii s pomocí „krokodýlových“ konektorů. Jde o jednoduchý a rychlý způsob, jak elektromotor připojit ke zdroji energie. Důležitým doplňkem je i přepěťová ochrana, která chrání elektromotor před poškozením…

Jaký elektromotor na čluny vybrat? Pokud hledáte co nejlevnější řešení, které ale nabídne spolehlivé vlastnosti, pak se podívejte právě na tento elektromotor Maxima. Jedná se o spolehlivý motor, který se jednoduše ovládá, je vyrobený z kvalitních materiálů, a je vybaven šikovnými vychytávkami. Za ty peníze není co řešit! Cenově dostupný elektromotor pro rybáře MAXIMA je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Levné elektromotory na čluny na PARYS!

Hledáte jiný elektromotor na člun? Pak se podívejte na nabídku na rybářském e-shopu PARYS! Právě tady naleznete celou řadu elektromotorů nejrůznějších výkonů od nejrůznějších značek. Stačí si jen vybrat! Nezapomínejte na to, že elektromotory na člun seženete na PARYS za super výhodné ceny! Levné elektromotory na čluny za výhodné ceny jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -