DomůAkční nabídkaPřístřešek pro rybáře na krátké rybaření za méně jak 2000 korun, váží...

Přístřešek pro rybáře na krátké rybaření za méně jak 2000 korun, váží jen 1,5 kila

- Reklama -

Rybářské přístřešky jsou čím dál populárnějším rybářským campingem na krátkodobé rybářské vycházky, když prší. Přístřešky nabízí spoustu prostoru, takže rybář je i za silného deště v krásném pohodlí.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Navíc, nízké transportní rozměry a jednoduché konstrukce umožňují velmi snadný transport k vodě a okamžité postavení přístřešku na břehu revíru. Dnes si představíme levný přístřešek pro rybáře, který patří k těm nejlevnějším na rybářském trhu. Přitom ale nabízí super vlastnosti, které ocení každý rybář při propršené vycházce…

 

Levný přístřešek pro rybáře KORUM Supa Lite Shelter

Tak tohle je ON! Levný přístřešek pro rybáře, který je k dostání za fakt libové peníze. Toto rybářské obydlí je možné získat za fakt rozumnou cenu, přitom nabízí zajímavé vlastnosti do propršených dní u vody. Co například?

Přístřešek je dostatečně velký pro to, aby se pod jeho střechu vešlo rybářské křeslo a nutná rybářská batožina, kterou je nutné mít po ruce. Toho místa pro pohodlné posezení je fakt dostatek! Levný přístřešek pro rybáře KORUM je dostupný na e-shopu PARYS.

Absolutně největší předností tohoto přístřešku od značky KORUM je jeho velmi jednoduchá konstrukce. Ta se skládá jen ze 4 tyčí, díky čemuž přístřešek pro rybáře u vody okamžitě postavíte a sbalíte. Vše trvá jen několik málo okamžiků! Tuhle vlastnost rybář ocení například v tu chvíli, kdy se blíží nějaká průtrž mračen, anebo už za stálého deště, kdy je nutné co nejrychleji postavit nějaký úkryt. Za tohle palec nahoru!

VIDEO: Levný přístřešek pro rybáře KORUM Supe Lite Shelter

Co se ještě týče té konstrukce: Ta je tvořena grafitovými tyčemi, které se vyznačují vysokou pevností a odolností. Takže levný přístřešek pro rybáře KORUM Supa Lite Shelter vydrží i nápor silnějšího větru. Na druhou stranu je ale grafit lehký materiál, takže celková váha přístřešku je jen 1,5 kilogramu. Prostě paráda!

Velkým plusem tohoto levného rybářského obydlí je jeho plášť. Proč? Ten je vyroben z kvalitního materiálu, který má vysokou voděodolnost. Ta činí 5000 mm vodního sloupce, což je hodnota, kterou nabízí i podstatně dražší rybářské bivaky. Rybář má tak jistotu, že bude v suchu a v pohodlí i ve chvíli, kdy bude u vody hodně silně pršet. A to je přece to hlavní, ne?  

K maximální stabilitě rybářského přístřešku pak přispívá i to, že je možné jej s pomocí kolíků připevnit i ke břehu. Rybář je tak schopen přístřešek pořádně připevnit a připravit se i na silnější vítr, který u vody někdy panuje. No, ano! Součástí balení jsou i praktické zavrtávací kolíky, které jdou upevnit i v hodně tvrdém terénu. Super!

Ptáte se, jaký levný přístřešek na ryby vybrat? Pak se rozhodně podívejte na KORUM Supa Lite Shelter, který je k dostání za nepřekonatelně nízkou cenu. A který přitom nabízí dostatek místa pro rybáře a jeho věci. Tohle je levný přístřešek pro rybáře, který si při krátkodobém rybaření fakt oblíbíte. Cenově dostupný přístřešek pro rybáře KORUM je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Levné rybářské přístřešky najdete na PARYS!

Rybářský e-shop PARYS je „domovem“ nejlevnějších přístřešků pro rybáře! Právě tady naleznete celou řadu druhů a typů tohoto populárního campingu pro rybáře za super nízké ceny. A můžete si vybírat od nejrůznějších značek. Tak se mrkněte! Levné přístřešky pro rybáře za nízké ceny naleznete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -