DomůAkční nabídkaBrutální slevy na tisíce rybářských produktů: Velký e-shop spustil výprodej

Brutální slevy na tisíce rybářských produktů: Velký e-shop spustil výprodej

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS si připravil tradiční slevovou akci Black Friday. Rybáři tak mohou uplatnit výraznou slevu na tisíce rybářských produktů. Stačí zadat jednoduchý kód! Slevy platí pouze 7 dní… 

Ilustrační foto: PARYS

Konečně je to tady! Rybáři si nyní mohou na rybářském e-shopu PARYS užít velmi výhodné nákupy, protože právě teď bude po dobu 7 dní probíhat populární slevová akce Black Friday. Rybáři si tak mohou u tisíců rybářských produktů užít výraznou slevu!

Jak získat slevu? Je to velmi jednoduché! Stačí si do nákupního košíku na e-shopu PARYS zadat požadované zboží. Před objednávkou pak stačí do pole Mám slevový/dárkový kupón a chci ho uplatnit napsat slevový kód BLACKFRIDAY. V tu chvíli se rybářovi odečte tučná sleva! Akce probíhá od 20. do 27. listopadu 2022.

Rybáři mohou slevový kód použít téměř na cokoliv. Zlevnit jde jakýkoliv rybářský produkt, který je označený černým štítkem Slevový kód. My rozhodně doporučujeme využít tento kód třeba na vysněné pruty, navijáky, anebo třeba rybářský camping. Tady jsou naše tipy, na co slevový kód využít.

 

Zlevněné bivaky pro rybáře Delphin

Pokud se potřebujete vybavit na novou sezónu novým bivakem, pak se rozhodně podívejte na bivaky od značky Delphin. Renomovaná slovenská značka nabízí vynikající modely bivaků jak pro 1 rybáře, tak pro vícero rybářů. Zlevněné bivaky Delphin najdete na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Pokud hledáte bivak pro 1 rybáře, pak se stoprocentně podívejte na populární bivak Delphin Panorama Eazy OneMan. Tento model nabízí prostor o rozměrech 215 x 250 centimetrů, výška je potom 145 čísel. Do bivaku se tak vleze jak rybářské lehátko, tak další nutné věci, které je zapotřebí mít po ruce.

VIDEO: Jak vypadá bivak pro 1 rybáře Panorama Eazy OneMan? Mrkněte na video!

Na bivacích od slovenské značky Delphin milujeme jejich kvalitní zpracování. Na tomto modelu se nám líbí dvoužebrová konstrukce, která nabízí obrovskou stabilitu i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Kromě konstrukce ale tento bivak má velmi odolný plášť, který vydrží hodně prudký liják na rybách. Za tohle palec nahoru!

Hledáte větší bivak? Pak se podívejte na velepopulární model Delphin Yurta Neo ClimaControl. Tento bivak má rozměry 380 x 310 centimetrů, takže se pod střechu vlezou až 3 rybářská lehátka. Tohle je neuvěřitelný hangár! Výška bivaku je potom luxusních 180 čísel. Není proto divu, že si rybáři tyto bivaky oblíbili na ty nejtěžší výpravy k vodě.

Jestli aktuálně hledáte opravdu kvalitní bivak za rozumné peníze, určitě se podívejte na tyto nadupané modely od slovenské značky Delphin. Z nabídky si vybere každý rybář! Nezapomeňte použít slevový kód, abyste dostali tu nejlepší cenu na trhu! Zlevněné bivaky Delphin najdete na e-shopu PARYS.

 

Zlevněné pruty, navijáky, oblečení a tisíce dalších věcí

Jak už jsme výše nakousli: kromě bivaků mohou rybáři slevový kód uplatnit na celou řadu dalších produktů. Třeba na nové pruty od českých, ale i zahraničních značek. Pokud máte aktuálně vyhlídnuté nějaké dražší modely prutů, teď vám tučná sleva od PARYS určitě přijde vhod.

Rybář nahazuje montáž na kapry do vody

Anebo hledáte nový naviják? Třeba nějaký dražší model? Zase: aktuálně můžete mít tyto navijáky s výraznou slevou. Rybáři ale tuto akci rádi používají i jako skvělou příležitost pro nákup vánočních dárků pro blízké rybáře – ať už na nákup TOP batohu nebo rybářského oblečení. 

Stačí před odesláním objednávky použít slevový kód BLACKFRIDAY a vše si pořídit výrazně levněji. Tisíce zlevněných produktů od nejrůznějších rybářských značek najdete na e-shopu PARYS za nejnižší ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -