DomůAkční nabídkaSvítící tyčová bójka od české značky: Jde vidět i několik set metrů...

Svítící tyčová bójka od české značky: Jde vidět i několik set metrů daleko

- Reklama -

Tyčové bójky jsou oblíbeným způsobem, jak si rychle a jednoduše označit krmné místo. Jakou tyčovou bójku na ryby ale vybrat? Podívejte se třeba na nové „tyčovky“ od české značky ZFish.

Ilustrační foto: ZFish

Každý rybář moc dobře ví, že je zásadní chytat tam, kde krmíme. Abychom ale pořád strefovali to správné místo, je důležitého ho mít označené. Jasně a viditelně! A právě k tomu perfektně poslouží tyčová bójka. Právě tu lze jednoduše dopravit na požadované místo, a tam ji položit.

Zabalená tyčová bójka ZFish Marker Pole

Tyčové bójky jsou dokonalé nejen proto, že se s nimi snadno manipuluje, a že přehledně označují náš „krmný flek“. Mnohdy jsou ale také jediným řešením, protože na některých vodách jsou jiné bójky jednoduše zakázané. S „tyčovkou“ neuděláte chybu nikdy! Podívejte se na nové tyčové bójky na ryby od české značky ZFish.

 

Tyčová bójka na ryby ZFish Marker Pole

Perfektní bójka pro označení krmného místa, kterou na rybářský trh dodává česká rybářská značka ZFish. Jde o kvalitní tyčovou bójku, která je vyrobena z odolného materiálu, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těžkých podmínkách. Tyčovou bójku ZFish Marker Pole najdete na e-shopu ZFish.cz .

Tyčová bójka ZFish je vyrobena z lehkého, ale odolného materiálu…

Velkou výhodou této tyčové bójky je to, že se skládá z „metrových dílů“. Tato délka je perfektně vhodná pro snadnou manipulaci s bójkou na lodi, kdy potřebujeme některý z dílů bójky přidat nebo sundat, kvůli rozdílné hloubce na lovném místě.

Bójka se spojuje s pomocí závitů, které se šroubují do spojů…

Vývojáři při vývoji této bójky mysleli opravdu na všechno. Kromě toho, že tyčová bójka ZFish Markeer Pole má kvalitní dílenské zpracování, tak nabízí i „chytré detaily“. Jedním z nich je například to, že mezi díly není žádná škvíra nebo prostor, do kterého by se mohl zaseknout vlasec – třeba při kontaktu s bójkou při zdolávání ryby. Za tohle palec nahoru!

Spoj, do kterého se šroubuje závit. Bójka díky tomu mnohem lépe drží, a netvoří se na ní škvíry, do kterých by se mohl zaseknout vlasec…

Ještě ohledně toho možného kontaktu při zdolávání ryby: To je velká výhoda tyčové bójky, kdy vlasec po jejím „těle“ krásně sklouzne, takže ryba se do ní jen tak nezamotá. I proto tyčové bójky rybáři tak rádi používají, třeba oproti klasickým H-bójkám na kapry.

 

Bójku jde vidět z velké vzdálenosti

Tato nová tyčová bójka na ryby od české značky ZFish se skládá celkem z pěti metrových dílů, takže její výsledná délka je 5 metrů. Pokud by rybář potřeboval ještě delší tyčovku, pak jde k bójce dokupovat další metrové díly, díky kterým lze tuto „tyčovku“ prodloužit.

Na vrchním dílu bójky jsou reflexní prvky a ampule na chemické světlo. Díky tomu je tak bójka viditelná na velkou vzdálenost

Vrchní díl bójky poznáme podle toho, že na něm najdeme reflexní potisk. Ten je klíčový zejména při špatné viditelnosti. Prostě stačí, když rybář jen slabě posvítí na zmíněný potisk, a tyčová bójka se okamžitě „rozzáří“. Tudíž rybář i za hodně špatné viditelnosti okamžitě ví, kam nahodit. Výrobce udává, že díky tomuto vylepšení je bójka viditelná na několik set metrů daleko.

Kromě zmíněného potisku najdeme ve vrchním díle i ampuli, do které jde vložit chemické světlo. Takže rybář si tak může na krmném místě vytvořit „maják“, díky kterému okamžitě uvidí, kam má nahazovat. Tohle je „detail“, který výrazně zvyšuje komfort při lovu kaprů.

Ukotvení na tyčové bójce, které slouží pro připevnění zátěže…

Pokud aktuálně hledáte kvalitní tyčovou bójku na ryby, pak se rozhodně podívejte na tuto od české značky ZFish. Je vyrobena z odolného materiálu, její zpracování je skutečně špičkové, a navíc nabízí super vlastnosti třeba do špatné viditelnosti. Tuto tyčovou bójku na ryby najdete na e-shopu ZFish.cz .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -