DomůTrendyKapr o váze 34 kilogramů z české vody: Jde o nový rekord jezera,...

Kapr o váze 34 kilogramů z české vody: Jde o nový rekord jezera, nabírá na váze

- Reklama -

Jezero Štít na sebe zase pořádně upozornilo. Jde o to, že před chvílí na této oblíbené rybářské lokalitě padl nový rekord. Rybář totiž dokázal ulovit kapra šupináče o váze 34 kilogramů.

Foto: Sportovní rybolov – Jezera Štít

Taky vás vždycky potěší, když čtete zprávu o tom, že se v Česku znovu ulovil kapr nad 30 kilogramů váhy? Tak to vás tato zpráva zahřeje. Na jezerech Štít byl uloven tamní „symbol“ – kapr Pápa, který patří k největším rybám Štítu…

 

Nový rekord jezera: Kapr o váze 34,06 kilo

Zpráva o trofejním úlovku se objevila „na sítích“ dneska. „Tak kapr Pápa nám stále prospívá. Dnes chycen na neskutečných 34,06 kilogramech,“ uvedli správce soukromé lokality Štít. Právě ten zároveň uvedl, že jde o nový rekord této soustavy jezer.

Na kaprovi se nám líbí, že i když je šupináč, tak má nádhernou konstituci těla, krásně vysokou. Není divu, že každý rybář na Štítu, chce zrovna tuto rybu dostat na háček. Koukněte na to břicho! Pohlazením „na rybářské duši“ je také to, že ryba je v dokonalé kondici. Nikde ani škrábnutí!

 

Kapr byl uloven v květnu na 32 kilech

Kde se tohle zastaví? V Česku je několik ryb, které přesahují magickou hranici 30 kilogramů. Ovšem tato ryba ze Štítu roste neuvěřitelným tempem. Jde o to, že tento šupináč byl uloven v května 2022 na váze 32,35 kilogramů. Takže do dnešního dne nabral dalšího 1,7 kilogramů.

Jde vidět, že lokalita Štít kaprů opravdu svědčí. Ale ono se není čemu divit, protože tato voda je opravdu unikátní. Jde o 3 propojená jezera, která mají dohromady rozlohu přes 60 hektarů. Průměrná hloubka se pohybuje od 2,5 do 3 metrů, kdy nejhlubší partie mají okolo 5 metrů. Tady vypátrat rybu není vůbec nic jednoduchého! O rybě jsme psali v tomto článku

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -