DomůAkční nabídkaSwinger ve tvaru kapra: při záběru se rozsvítí, dostupný v několika barvách

Swinger ve tvaru kapra: při záběru se rozsvítí, dostupný v několika barvách

- Reklama -

Swingery na ryby jsou moderními nástupci klasických číhátek, bez kterých si dnešní kapraři neumí rybaření ani představit. A právě tuhle nenahraditelnou pomůcku nabízí značka Delphin v TOP provedení. 

Jedná se o to, že právě slovenská značka Delphin na rybářský trh dodává naprosto dokonalé swingery na ryby, které mají „hlavu“ ve tvaru kapra. Tyto stylové swingery se tak okamžitě staly hitem na trhu, protože jejich design je opravdu povedený a unikátní. Pojďme se na tyhle nezaměnitelné rybářské swingery od slovenské značky podívat blíže…

 

Swingery na ryby Delphin s ramínkem Carpy

V dnešní době jen těžko budete hledat kapraře, který by nepoužíval moderní swinger na ryby. Právě s pomocí této pomůcky je rybář jednak schopný dopnout vlasec, zároveň pak tato pomůcka pochopitelně napomáhá k signalizaci záběru. Unikátní swingery Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Na těchto swingerech od slovenské značky Delphin každého rybáře zaujme jejich design. Hlava swingeru totiž připomíná nejpopulárnější českou rybu – kapra. Ten design je fakt povedený! Díky tomu tak rybář získá unikátní kus vybavení, který jen tak někdo nemá.

A nejde jen o vzhled! Tito „umělohmotní kapři“ jsou vyrobení z odolného a pevného materiálu, takže rybář se může stoprocentně spolehnout na dlouhodobou životnost a odolnost. Swignery ve tvaru kapra si lze navíc vybrat v několika barvách.

VIDEO: Jak vypadá swinger na ryby Delphin CARPY? Mrkněte se na video

Na výběr je velepopulární červené zbarvení, které patří k těm nejlépe viditelným. Pokud má ale rybář raději spíše decentní barvy, pak se může kouknout po zelené, modré nebo fialové. Celkem je na výběr z 6 barev.

Velkým plusem těchto swingerů je to, že mají uvnitř zabudovanou LED diodu. Ta se po připojení do signalizátoru při záběru rozsvítí, takže swinger na ryby Delphin začne vydávat jasně viditelný světelný signál. Díky tomu si tak záběru všimne rybář na větší vzdálenost i ve tmě, anebo v mlze nebo při dešti. Za tohle palec nahoru!

 

Swinger od slovenské značky nabízí TOP vlastnosti

Na těchto swingerech od slovenské značky Delphin ale oceňujeme ještě celou řadu dalších věcí. Co například? Na swingerech se nám například líbí kuličkový mechanismus pro uchycení. Ten je vymyšlený tak, aby byl co nejvíce šetrný k napnutému navazovacímu materiálu, zejména tedy při záseku. Tento mechanismus lze nastavovat s pomocí aretačního šroubu.  

Další předností, kterou tyto swingery od slovenské značky nabízí, je unikátní ramínko. Toto ramínko je velmi chytré z toho pohledu, že při uvolnění swingeru po záběru se jen 3 až 4 zakmitá. Právě díky speciálnímu raménku se swinger velmi brzo zastaví, což samozřejmě brutálně napomáhá k dlouhodobé životnosti.

Na ramínku pak najdeme chytré prvky, které přispívají k vyššímu komfortu při používání. Jedná se například o uchycení kablíku. Swinger pak pochopitelně nabízí i důležité závaží, se kterým lze pohybovat, díky čemuž rybář dopne nahozený vlasec.

Velké, ale opravdu velké, plus vidíme také v tom, že slovenská značka Delphin dává k těmto swingerů náhradní držák k uchycení k elektronickému signalizátoru. Rybář má tak jistotu, že pokud by tento držák třba při déletrvající výpravě ztratil nebo poškodil, má ihned nový jako náhradu.

Jestli aktuálně hledáte opravdu unikátní swinger na ryby, který nabízí jednak nádherný design, ale také špičkové vlastnosti, pak se určitě podívejte na tento od slovenské značky Delphin. Jedná o velmi povedený model swingeru, do kterého se velmi rychle zamilujete. Swinger ve tvaru kapra najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -