DomůNovinkyMasakr ryb jak v hororu: rybář natočil obrovské hejno žraloků při lovu

Masakr ryb jak v hororu: rybář natočil obrovské hejno žraloků při lovu

- Reklama -

Podmořský svět je z určitého pohledu děsivým místem. Jelikož lidé stále pořádně netuší, co se pod mořskou hladinou skrývá, je tenhle svět zahalený tajemnem. Není divu, že se zde dějí zajímavé chvíle. 

Jeden z takových momentů zažil rybář Dillon May z Louisiany. Ten se vydal spolu s přítelkyní Kaitlyn Dixovou na ryby do Mexického zálivu z městečka Venice v Louisianě na jihu Spojených států amerických. Rybář měl spadeno na tuňáka. O zážitku informoval The Guardian.

 

Rybář natočil unikání video se žraloky

Když byl rybář na rybářské lodi asi 24 kilometrů od břehu, tak si všiml podivného úkazu. Původně si myslel, že narazil na tuňáky, za kterými se tento americký rybář vydal. Ovšem po chvíli pochopil, že před ním žraloci masakrují hejno ryb.

„Nikdy jsem nic podobného neviděl,“ citoval portál The Guardian rybáře Dillona Maye, který na nic nečekal a žraločí hostinu natočil. Na zveřejněných záběrech lze vidět typické žraločí ploutve, jak řežou mořskou hladinu. A jak v obrovském víru masakrují nebohé hejno ryb.

The Guardian uvedl, že žraloci pravděpodobně lovili menhadeny. Co to je za ryby? Jedná se o menší ryby, které žijí na východním pobřeží Spojených států amerických. Tyto ryby jsou jedním ze základních „stavebních kamenů“ živočišné říše v moři, protože na nich jsou závislí mnohem větší tvorové, třeba keporkaci.

 

Žraloci šplouchali vodu do člunu

Rybář potom ještě zmíněnému zpravodajskému portálu popsal, že žraloci ryby lovili s takovým „zápalem“, že dokonce dovnitř lodě šplouchali vodu. A to i proto, že predátoři rybářský člun využili jako svou výhodu. Jakým způsobem?

„Žraloci si o naše podpalubí přitlačili ryby k lodi, aby na nich hodovali,“ popsal rybář Dillon May. Dvojice na rybářské lodi tak zažila nezapomenutelný zážitek, ze kterého až „mrazí“. Chtěli byste taky vidět něco podobného?

Zdroj: The Guardian, ilustrační foto: InRybar.cz 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -