DomůAkční nabídkaTrumf Karla Nikla na podzimní kapry: „Svítící“ booster, který kapry okamžitě zaujme

Trumf Karla Nikla na podzimní kapry: „Svítící“ booster, který kapry okamžitě zaujme

- Reklama -

Karel Nikl patří k ostříleným kaprařům nejen u nás, ale i v celé Evropě. Právě tento rybář má obrovské zkušenosti s lovem kaprů, které přetavil jednak do životních úlovků, ale také závodních úspěchů. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Ale! Kaprař Karel Nikl si své poznatky rozhodně nenechává pro sebe. Naopak! Zkušenosti od vody promítá do zajímavých produktů, které pomáhají posouvat svět kaprařiny o několik kroků dále. Teď Karel Nikl představil zajímavou novinku ve svém sortimentu – „svítící booster“…

Lov kaprů na podzim je dost specifickou disciplínou. Na dnech našich revírů častokrát leží hustá vrstva mrtvé vegetace. A právě v tomhle nánosu nepořádku se naše nástraha může velmi rychle ztratit. Proto je zcela zásadní, aby naše nástraha nějakým způsobem vydávala jasně zřetelný signál, který kapra okamžitě zaujme. Tohle má velký vliv právě při chytání na podzim, kdy bývá voda v našich revírech už krásně čistá. A právě na tohle myslel i Karel Nikl, který nedávno uvedl „svítící“ booster na nástrahy a krmení

 

„Svítící“ booster NIKL LUM-X Liquid Glow

Perfektní věc od Karla Nikla, která se hodí při lovu kaprů v podzimní vodě. O co jde? Ve chvíli, kdy tento booster naneseme na nástrahu nebo krmení na kapry, tak to začne po vhození do vodního prostředí vydávat velmi intenzivní „mrak“. A právě díky němu si nástrahy nebo krmného místa kapr může mnohem rychleji všimnout. Tohle prostě nepřehlédne žádná ryba, protože to skoro vypadá, jako by nástraha svítila! Výrazný booster na nástrahy je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Tyto „svítící“ boostery se vyrábí ve dvou barevných provedeních. Rybáři si tak můžou vybrat buďto žlutý booster, který vydává jasně zřetelný vizuální signál. Žlutá je velmi dobře viditelná i v zakalenější vodě, anebo při chytání mezi vodní vegetací. Tohle je perfektní zbarvení! Další variantou je potom červená, která se pak skvěle hodí při chytání na masové nástrahy, anebo při používání živočišného krmení (dost totiž připomíná krev)!

Ale tady nejde jenom o barevné signály! Oba barevné druhy „svítících“ bosterů jsou k dostání i v několika příchutích. Žlutý atraktor si lze vybrat v příchutích kukuřice (corn), devill krill, česnek (garlic), ananas (pineapple) a med (sweet honey). Červený atraktor je pak k dostání spíše v masových a kořeněných příchutích typu gigantica, chilli peach, kill krill, krill berry nebo candy sweet. Tak jakou příchuť si vyberete? 

Pokud se ptáte na náš názor, tak nám se nejvíce líbí příchuť garlic, tedy česnek. Právě tento booster vydává velmi koncentrovanou vůni, která se dobře šíří i ve studenější vodě, a kterou mají rádi spíše velcí kapři. Velmi povedená je ale například i Gigantica, která je dnes už legendární příchutí z „dílny“ Karla Nikla.

Tento „svítící“ booster ale Karel Nikl nedoporučuje používat jen na nástrahy. Naopak! Velký význam má tento booster i při zatraktivnění krmení, kdy takto zalitá návnada vydává také krásně atraktivní „zákal“. Rybáři přímo nelijí tento „svítící booster“ do krmení, ale spíše jím polévají návnadu v PVA punčoše, která bude nástraze nejblíže. Tohle je prostě zaručený tip, jak zaujmout podzimní kapry.

Pokud si chcete v podzimním období zachytat kapry, kteří budou aktivně hledat potravu, pak rozhodně vyzkoušejte tuhle vychytávku od Karla Nikla. Jde opravdu o skvělý atraktor, který výrazně posune účinnost nástrah a krmení na kapry o další „level“ nahoru. Prostě velký palec nahoru! Booster od Karla Nikla je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -