DomůNovinkyTak proto neberou ryby? Štika „odhání“ ryby od chutné nástrahy pro kapry

Tak proto neberou ryby? Štika „odhání“ ryby od chutné nástrahy pro kapry

- Reklama -

Mezi rybáři se častokrát traduje, že ryby kolikrát neberou, protože na lovném místě stojí nějaký dravec. Někteří rybáři by nad tímhle mávli rukou, jenže ono se to děje. Důkazem je toto video se štikou u nástrahy pro kapry.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Tohle video od populárního kanálu Underfishing je fakt nádherná podívaná! Rybář k trsu podvodní trávy nastraží výrazně zbarvenou nástrahu pod háčkem. Tohohle si musí všimnout každý kapr v okolí. No, kdyby jenom kapr! Po nějaké době se totiž u montáže na kapry objeví dravá štika.

Můžeme se jenom dohadovat, co dravou rybu přilákalo. Výrazně zbarvená nástraha? Anebo spíše drobné rybičky, které šmejdí u nástrahy? Tak jako tak, na tomhle videu je krásně patrné, jak se najednou přestanou u nástrahy pohybovat ostatní ryby.

V dálce jdou vidět i větší kapři, kterým se ale na krmné místo moc nechce. Není divu! Tady přece hrozí riziko, že štika zaútočí. Tohle video může být odpovědí pro některé rybáře, proč zrovna ryby neberou, i když mají nastraženou parádní nástrahu. Třeba jenom na místě „sedí“ dravec…

VIDEO: Štika „odhání“ ryby od nástrahy

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -