DomůAkční nabídkaTip Karla Nikla na podzim: rozpustné boilies skvěle chytá ve studené vodě

Tip Karla Nikla na podzim: rozpustné boilies skvěle chytá ve studené vodě

- Reklama -

Lov kapra na podzim může komplikovat nižší teplota vody. Nejenže ryby v takovém prostředí nemusí být tolik aktivní, ale problém může nastat i u nástrah. Ty nemusí ve studené vodě lákavě pracovat.

Proto přinášíme tip od velezkušeného kapraře Karla Nikla, který představil rozpustné boilies „z jeho kuchyně“. Jedná se o perfektní kuličky, které spolehlivě „makají“ i v hodně studené vodě, takže rybář se může těšit na záběry od kaprů i v těch nejtěžších podmínkách.

 

Rozpustné boilies NIKL

Tohle je dokonalé boilies, které by měl mít ve výbavě každý milovník kaprů, který jezdí na ryby i v těch nejstudenějších měsících. Jedná se o to, že tyto kuličky dokážou vypouštět celou řadu atraktivních látek i v hodně chladném počasí. Rozpustné boilies NIKL najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Jednou z hlavních předností tohoto boilies je použitá směs. Ta je totiž „postavena“ tak, aby lákavě pracovala i za nízkých teplot. Takže i když rybář bude chytat ve studené vodě, tak se může spolehnout, že z tohoto boilies se budou uvolňovat atraktivní potravní signály a drobné částice.

Kromě toho zmíněná směs obsahuje obrovské množství atraktorů, které právě lákají kapry i za hnusného počasí, kdy panují velmi nízké teploty. A dalším zásadním plusem je to, že rozpustné boilies NIKL je nacucané lákavou esencí, která je pro úspěch v podzimním období také klíčová. Super!

VIDEO: Jak vypadá rozpustné boilies od Karla Nikla? Mrkněte se na video

K úspěšnosti boilies ve studeném období pak přispívají i průměry, ve kterých jsou tyto kuličky k dostání. Rybáři si mohou vybrat buďto 18 mm boilies, které se hodí i do teplejšího „babího léta“. Pokud tedy ryby pořád aktivně berou, anebo pokud panují stále příjemné teploty, je tato velikost jasnou volbou.

Ve chvíli ale, když už jsou kapři více pasivní, pak se určitě vyplatí nastražit malé kuličky o průměru 14 mm. Právě ty jsou jako dělané do toho nejstudenějšího počasí, které je často k vidění na konci, ale i na začátku rybářské sezóny. Jestli teda teplota už klesá opravdu nízko, pak doporučujeme právě toto menší rozpustné boilies NIKL.

 

K dostání v TOP příchutích

Rybáři si toto parádní boilies od Karla Nikla mohou vybrat v osvědčených příchutích. Na výběr jsou jak ovocné, masové, ale i kořeněné příchutě. Takže záleží na rybářovi, jaký typ nástrahy má nejraději. Pojďme se na ty příchutě rozpustného boilies od Karla Nikla podívat blíže…

Co se týče masových příchutí, tak k dostání je například legendární Crab, který má živočišné aroma. Právě tento živočišný odér dokáže vytvořit opravdu lákavé potravní signály i za nízkých teplot. Dalšími masovými příchutěmi jsou například Kill Krill nebo Giga Squid.

Jak už jsme nakousli, tak rybáři si mohou vybrat i ovocné rozpustné boilies. Karel Nikl například do nabídky zařadil osvědčenou příchuť jahody (strawberry). Toto boilies má příjemné aroma, které mnohdy i na podzim „přechytá“ masové kuličky rozdílem třídy. Zajímavá je ale i kombinace švestky s chilli.

Pokud se ale ptáte na našeho favorita, pak je to určitě legendární příchuť od Karla Nikla Gigantica. Asi není třeba zmiňovat, že právě boilies v této příchuti má na kontě celou řadu obrovských kaprů – to se netýká jen tohoto druhu boilies. Pokud tedy má rybář spadeno na ty největší ryby, pak by se rozhodně měl na boilies v této příchuti podívat blíže…

Jestli aktuálně hledáte boilies do podzimního období, kdy je v našich revírech už citelně studená voda, pak se podívejte na rozpustné boilies od Karla Nikla. Jedná se opravdu o vynikající nástrahu, která nezklame ani v těch nejtěžších podmínkách. Rozpustné boilies NIKL najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Rybářim cca 55let moje skusenost ohledně lovu kapra jednoduchá chodil jsem na určitě místa kde se točili kapři amuri i jiné druhy ryb zakrmoval jen přiměřeně čím no co bilo doma k mání ale nejčastěji vařené brambory s přidáním kmínu pár hrud nacházel do místa kde jsem pak nahodil nástrahu no a co na háček no vařené kolinko kukuřici nebo kousek uzené slaniny no i běžné přírodní zizalku rousnici a taktéž kousek hlemizde za ta léta co jsem poznal tak to je sama pelety boilis různé dipovani samé nástrahy ruznejch chuti vůně a nejhorší jak ti rybáři neustále zakrmujou ho je katastrofa přilákat rybu to ano ale ne kilama a pak ty ceny za pár kuliček pelet příměsí a jiné netvrdím že jsem to neskusil ale zeby to byl až takové rozdíl v záběrech to Teda ne rozdíl a markantní v penězích co stojí to mě a ti co to nakupují před tím nic takového nebilo a chystali jsme a na chystali ale to je věc každého takže pánové Petrův zdar jo jo reklama dělá diví ale v peněžence peter

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -