DomůAkční nabídkaTohle boilies kapr nepřehlédne: výrazně červené pop-up v netradiční příchuti

Tohle boilies kapr nepřehlédne: výrazně červené pop-up v netradiční příchuti

- Reklama -

Začátek rybářské sezóny bývá pochopitelně spojovaný s novinkami pro rybáře. Hodně zajímavou novinku si pak připravil ostřílený kaprař Michal Kučera. Ten představil výrazně červené pop-up boilies.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Taky se už tak těšíte na novou sezónu? Hodně rybářů je teďka ve fázi, kdy se pořádně připravují na první rybářské vycházky. A s tím je spojený i výběr TOP nástrah, které budou na začátku té pravé rybářské sezóny fungovat. Co vybrat?

Pokud takovou nástrahu aktuálně hledáte i vy, pak by vás mohla zajímat novinka od Mikabits. Právě Michal Kučera totiž představil velmi povedené pop-up boilies ve výrazně červeném zbarvení. A těch výhod, které tyto plovoucí kuličky nabízí, je mnohem více. Pojďme se na tuhle plovoucí nástrahu podívat blíže.

 

Plovoucí boilies Mikbaits Ronnie Pop-up

Jste fanoušky plovoucích nástrah? Jestli ano, pak tuhle novinku od Mikbaits prostě musíte vidět! Jde o nové kuličky s výrazně červeným zbarvením a netradiční příchutí. Tuhle nástrahu fakt nepřehlédne žádný kapr! Nové pop-up boilies najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Čím začít? Pojďme se nejprve podívat na vlastnosti tohoto boilies. Kuličky Ronnie Pop-up z „dílny“ rybářské společnosti Mikbaits jsou extra plovoucí. Díky tomu tak ve vodě spolehlivě plavou, a to i ve velkých hloubkách. Takže rybář má stoprocentní jistotu, že se nástraha krásně nadzvedne nad „nepořádek“ na dně.

Jak je možné, že tyto kuličky tak dobře plavou? Tajemství je ve speciální směsi, která obsahuje takové suroviny, které výrazně přispívají ke skvělým „plovoucím vlastnostem“. Tyto vlastnosti jsou na takové úrovni, že tuto plovoucí nástrahu lze používat i při chytání na zig rig ve sloupci. Palec nahoru!

Velkou bombou je to, že toto boilies je k dostání jak v obvyklé velikosti 16 mm, na kterou jsou rybáři u Ronnie Pop-up zvyklí. Ovšem vývojáři z Mikbaits na rybářský trh uvedli také menší kuličky ve velikosti 14 mm, které jsou jako dělané pro rychlejší chytání, anebo na pozdně podzimní nebo zimní vycházky. Super!

 

Netradiční příchuť kombinuje osvědčené vůně

Směs obsahuje také celou řadu atraktivních surovin, aby nástraha vydávala do okolí lákavé potravní signály. Ovšem k vytváření koncentrované pachové stopy výrazně přispívají i esence. Nové boilies má skutečně unikátní příchuť chilli/mango, která kombinuje exotické vůně s „pálivým ocasem“. Tohle fakt nemá chybu!

Plovoucí boilies Mikbaits Ronnie Pop Up

Nová příchuť je díky zmíněné kombinaci vhodná pro celoroční použití. Ovšem vynikající výsledky má tato nástraha právě za takových podmínek, kdy jiné nástrahy selhávají. Typicky jde o ty chvíle, kdy je voda velmi studená, a kdy ryby bývají nepříjemně pasivní.

Rybáři si ale u pop-up boilies zvykli i na jiné osvědčené příchutě. Na výběr jsou potom i kuličky v příchutích pink pepper lady, mandarinka nebo scopex + CC. Jde o osvědčené příchutě, které spolehlivě fungují, a proto mají rybáři toto pop-up boilies tak rádi.

Samozřejmě, velkou zbraní boilies Ronnie Pop-up – konkrétně nové příchutě chilli/mango – je výrazné zbarvení. Nové kuličky mají nepřehlédnutelnou červenou barvu, díky které jdou vidět i na těch nejvíce zanesených nebo zarostlých vodách. Pokud tedy jezdíte na takové vody, kde podmínky nejsou vůbec jednoduché, tohle je řešení!

Plovoucí kuličky boilies Mikbaits Ronnie Pop Up

Michal Kučera a jeho tým přišel s opravdu zajímavou novinkou, která staví na osvědčených přednostech. Výrazná barva, silná vůně a dokonalé vlastnosti při lovu jsou těmi hlavními argumenty, proč tuhle nástrahu vyzkoušet. Nové pop-up boilies najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -