DomůAkční nabídkaTohle musí mít každý cejnobijec: Už jste to viděli? Vtipné triko pro...

Tohle musí mít každý cejnobijec: Už jste to viděli? Vtipné triko pro rybáře s cejnem

- Reklama -

Když si rybář vybírá nějaké nové rybářské tričko, většinou jde o motivy pro kapraře. Na trikách většinou bývají motivy s kapry, anebo s kaprovými nástrahami. Občas se pak objeví i motiv s dravcem.

Ilustrační foto: PARYS

Ale co ostatní ryby? Právě tato přání vyslyšela slovenská značka Delphin, která na rybářský trh uvedla parádní triko s cejnem. A je fakt hodně povedené!

 

Triko pro rybáře s cejnem

Tohle je fakt hodně povedené triko pro rybáře! Z našeho pohledu jde o naprosto originální rybářský motiv. A to třeba už jen proto, že jeho dominantním motivem je právě cejn. Tedy ryba, která je sice mnohdy podceňovaná, ale která je rozhodně neodmyslitelnou součástí našich vod. Tohle je prostě triko, které se hodí do každého rybářského šatníku! Triko s cejnem je dostupné na e-shopu PARYS.

Na nových rybářských tričkách od slovenské značky Delphin se nám hodně líbí kvalita zpracování. Triko je vyrobené z kvalitního materiálu, který slibuje maximální komfort a pohodlí při nošení. Použitým materiálem je 100% bavlna, která například spolehlivě odvádí pot z těla rybáře, takže triko se pochopitelně hodí i k vycházkách k vodě za horkého letního počasí.

VIDEO: Originální triko pro rybáře s cejnem!

Ovšem! Vzhledem k tomu, že toto triko má kvalitní potisk s unikátním motivem, tak rybáři jej spíše nosí do společnosti. Tímhle trikem totiž zaujme každý! Ještě k tomu potisku: Ten je proveden s pomocí nejmodernějších technologií, které zaručují to, že potisk vydrží na triku opravdu hodně dlouhou dobu. Paráda!

Pokud hledáte originální triko pro rybáře, které zaujme na první pohled, pak se rozhodně podívejte na toto triko od slovenské značky Delphin, na kterém je vyobrazený cejn, který se pohybuje u nástrahy s krmítkem. Tohle triko nabízí skvělé zpracování, kvalitní materiál a originální potisk. Doporučujeme! Triko pro milovníky cejnů je možné si obstarat  na e-shopu PARYS.

 

Nová trika pro rybáře Delphin

Musíme se přiznat, že motiv s cejnem nás z nových triček od slovenské firmy Delphin zaujal nejvíce. A to proto, že tento motiv je z našeho pohledu jednak originální, a svým způsobem i vtipný. Ovšem! Jak už jsme naznačili, tak slovenská značka Delphin na rybářský trh začala dodávat i trika v jiných motivech, které udělají radost zejména fanouškům dravých ryb. Trika pro rybáře se zajímavými potisky jsou dostupná na e-shopu PARYS.

No ano! Právě dravé ryby jsou častými motivy na nových tričkách. Velmi povedené je například triko se štikou, která chce spolknout umělou nástrahu. Pokud jste fanouškem přívlače, anebo celkově fanouškem lovu dravých ryb, pak vás tohle triko pro rybáře jistojistě zaujme. Fanoušci dravých ryb si ale mohou vybrat i motivy se sumcem, candátem nebo okounem.

Hodně zajímavým motivem je potom „dravčí morda“, která se snaží spolknout umělou nástrahu. Tento motiv působí opravdu nadčasově a velmi originálně. Takže zase: Pokud chcete triko s unikátním potiskem, pak se rozhodně podívejte právě na toto triko, které zaujme ihned na první pohled. Ideální kousek nejen k vodě, ale i do společnosti!

Hledáte originální triko pro rybáře s neobvyklým potiskem, které se hodí nejen k vodě, ale i do společnosti? Pak se určitě podívejte na novou nabídku krásných rybářských triček od slovenské značky Delphin. Tady si vybere každý! Krásná trika pro rybáře jsou dostupná na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -