DomůNovinkyVIDEO: Adrenalinový lov amurů na mlaskačku na malé vodě! Mladý rybář zase...

VIDEO: Adrenalinový lov amurů na mlaskačku na malé vodě! Mladý rybář zase „řádí“!

- Reklama -

Mladý rybář Matěj Houška natáčí populární rybářská videa na YouTube. A teď konečně vydal další díl jeho rybářského seriálu Zapomenuté revíry. Matěj se vydal na jednu požární nádrž, ve které našel hejno amurů. A v něm žije i krásně velký amur, kterého by chtěl dostat na háček nejeden rybář. Povede se to mladému rybářovi? Podívejte se na nový díl seriálu Zapomenuté revíry s amury!

Ilustrační foto: Matěj Houška

Nová lokalita, na kterou se Matěj vydal, je opravená požární nádrž, která ve vsi vytvořila krásnou vodní plochu. „Ještě před několika lety se jednalo o typické betonové monstrum s rozpadlými břehy, zrezivělým zábradlím, a brčálově zelenou vodou. Dnes je ale nádrž kompletně, krásně opravená, je tady i dostatek vody, ale hlavně – skrývá pro mě i úžasné překvapení,“ řekl mladý rybář Matěj ve videu.

„Jak jsem to napočítal, může jich tady být tak 5 až 8, velikost odhaduji na 60 až 70 centimetrů. Ale co je podstatné: Pro mě je tady opětovně připravená výzva! Jeden z nich je totiž o dost větší, a jak jsem hejno dlouho pozoroval, všechno se tak nějak točí okolo něj. Je to prostě takový jejich starosta,“ řekl Matěj Houška.

Mladý rybář se nakonec rozhodl pro velepopulární metodu – lov amura na mlaskačku! Jde o jednoduché chytání amura z hladiny, kdy se často použije fluorocarbonový návazec, aby ani zkušené ryby nerozpoznaly zradu. A právě tuhle metodu lovu použije i Matěj ve videu! Povede se mu dostat na háček vysněného amura? Na to se podívejte v jeho parádním videu!

VIDEO: Lov amura na mlaskačku z hladiny! Jak na to?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -