DomůAkční nabídkaTohle ryby neznají: lákavé krmení s neokoukanými nástrahami za pár korun

Tohle ryby neznají: lákavé krmení s neokoukanými nástrahami za pár korun

- Reklama -

Krmení na ryby pochopitelně často rozhoduje o úspěchu u vody. Pokud rybář rybám nabídne atraktivní návnadu, pak se může těšit na hromadu záběrů. A nyní můžete mít takové krmení za super cenu.

Taky jste to u vody zažili? Sedíte na břehu oblíbeného revíru, kde kousek od vás sedí jiný rybářský kolega. Vám to ani „nepípne“, přitom kolega tahá jednoho kapra za druhým. Čím to je? Odpověď můžeme najít v krmení na ryby. Jeho atraktivita totiž častokrát rozhoduje o úspěchu při rybaření. Jaké krmení na ryby teda použít? Zkuste tohle!

 

Set Benzar Mix Summer Pellet Box

Tohle je vynikající krmení na ryby do teplé vody od renomované rybářské značky Benzar. Jedná se o chytře sestavené sety, které kombinují jak lákavé peletky, tak sypký atraktor, a k tomu ještě rybář dostane NEOKOUKANOU nástrahu. Výhodné sety krmení najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Co rybář v setu najde? Základním „stavebním kamenem“ jsou lákavé mikro peletky o průměru 1,5 až 4 mm. Tato návnada patří k velmi oblíbeným při rychlém chytání kaprů, protože rybář je s takovými mikro peletkami schopný vytvořit extra lákavé krmné místo. Tomuhle prostě žádný kapr neodolá!

Kromě toho, že v setu najdeme černé a hnědé peletky o titěrné velikosti, tak mezi nimi jsou i barevné mikro peletky, které mají výrazné zbarvení. Díky tomu tak na krmném místě bude část i vizuálně lákavého krmení, které zejména v čisté vodě může přilákat kapry z větší vzdálenosti. Za tohle palec nahoru!

Tyto drobné peletky jsou vyrobené z kvalitních surovin, které obsahují celou řadu atraktivních látek. Díky tomu tak samy o sobě ve vodním prostředí vytváří koncentrované potravní signály, které dokážou zaujmout i pasivnější kapry. Aby bylo aroma peletek ještě silnější, přidala společnost Benzar do setů naprostou bombu! O co se jedná?

 

Výrazné aroma díky lákavému prášku

Rybář ve výhodném setu najde i super účinný práškový atraktor. Ten je určený k posílení pachové stránky pelet. Použití je naprosto jednoduché: stačí přiložený pytlík otevřít, a poté jej vysypat do boxu s peletkami. Pak stačí silné protřepání, aby se prášek s peletkami pořádně promísil. Po protřepání doporučujeme nechat vše odležet – alespoň 5 až 10 minut, aby se vůne promísily.

Nakonec rybář dostane špičkové krmení, které bude vydávat koncentrovanou vůni. Tohle je prostě parádní návnada pro rychlé přilákání ryb. Rybář si tyhle sety může vybrat v několika příchutích. K dispozici jsou například ovocné sety v příchutích ananas nebo mango.

Milovníci živočišných návnad si ale také vyberou. K dostání je například oliheň, která má výraznější živočišné aroma. A rozhodně zajímavou variantou je také kombinace chilli/klobása, která dokáže zaujmout i ty největší kapry. „Černým koněm“ je potom příchuť Green Betain.

Součástí celého setu je potom také balení neokoukané nástrahy Benzar Twister. Co to je? Jedná se o netradiční nástrahu, která patří k trumfům třeba na silně prochytávaných vodách, na kterých ryby už viděly ledacos. Obrovskou výhodou této nástrahy je potom silné aroma, které dokáže vytvořit neodolatelné potravní signály. Skvělé doplnění celého setu!

Pokud aktuálně hledáte kvalitní krmení do teplé vody, a k tomu neokoukanou nástrahu na ryby, pak se určitě podívejte na tyto výhodné sety od rybářské firmy Benzar. Jedná se o perfektní volbu do aktuálních podmínek, kdy je ryby nutné přesvědčit k záběru. Výhodné sety Benzar najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -