DomůAkční nabídkaTOP 3 čelovky pro rybáře: jedna dosvítí 150 metrů, druhá svítí celou...

TOP 3 čelovky pro rybáře: jedna dosvítí 150 metrů, druhá svítí celou noc

- Reklama -

Čelovka pro rybáře je nedílnou součástí rybářské výbavy. Bez čelovky to prostě nejde! Jakou čelovku na ryby ale vybrat? Dneska se podíváme na 3 zajímavé čelovky, které nabízí vynikající vlastnosti.  

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Taky to znáte? Člověk má na hlavě čelovku, která sotva svítí. Navazování návazců pod takovým světlem není nic příjemného, a o svícení během „práce“ s prutem ani nemluvíme. Je prostě důležité mít takovou čelovku pro rybáře, na kterou se jde spolehnout! A za takovou čelovku nemusíme utratit žádnou přemrštěnou částku. Tady je důkaz!

VIDEO: Nové české čelovky HL346P a HL346. Jak fungují u vody? 

 

Čelovka pro rybáře Flajzar Fishtron HL346

Tohle je novinka roku 2022 od české firmy Flajzar s.r.o., která okamžitě vzbudila obrovský zájem! Jde o to, že tato čelovka nabízí opravdu vynikající vlastnosti, přitom je ale k dostání za rozumnou cenu. Tuhle čelovku od českého výrobce najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

Nová čelovka od české firmy Flajzar s.r.o. HL346 nabízí TOP vlastnosti

Na této čelovce si každý rybář zamiluje její obrovský světelný výkon! Při svícení na blízku rybář uvidí každý detail, takže i navazování jemných návazců za černočerné tmy není žádný problém (viz přiložené video). A pokud rybář potřebuje dosvítit daleko, pak s touhle čelovkou díky zoomování „dosáhne“ do vzdálenosti až 100 metrů. Palec nahoru!

Čelovka osvítí obrovský prostor

Kromě perfektní svítivosti tato čelovka nabízí i skutečně dlouhou výdrž baterie. Jde o to, že čelovka pro rybáře Flajzar Fishtron HL346 vydrží NON-STOP svítit dlouhých 6 hodin! Takže prakticky neexistuje způsob, jak tuhle čelovku během jediné noci vybít. Ta výdrž je fakt perfektní! Uvnitř čelovky najdeme dobíjecí akumulátor, který se dobíjí s pomocí napájecího kabelu.

Nabízí i červené svícení…

Zcela zásadní předností je i nízká váha. Čelovka HL346 váží pouhých 118 gramů, takže na hlavě „nejde cítit“ ani při déletrvajícím nošení. Proto se tato čelovka nehodí pouze pro lov na položenou nebo feeder, ale také na přívlač, kdy je zapotřebí mít čelovku neustále na hlavě. Tohle je velké plus!

Na čelovce jsou diody, které zobrazují stav nabití akumulátor

Těch vynikajících vlastností tato čelovka nabízí celou řadu – proto doporučujeme se kouknout na přiložené video, ve kterém jde vidět, jak tato čelovka svítí za hluboké noci. Pokud ale hledáte opravdu kvalitní čelovku na ryby za rozumnou cenu, právě jste ji našli. Českou čelovku Flajzar HL346 najdete na e-shopu Chyť a pusť za nízkou cenu!

 

Levná čelovka pro rybáře COB

Hledáte opravdu levnou čelovku, která ale nebude úplný šunt? Pak se rozhodně podívejte na tuto cenově dostupnou rybářskou čelovku COB. Právě ta patří na rybářském trhu k těm levnějším, přitom ale nabízí dokonalé vlastnosti. Levnou čelovku najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Čelovka pro rybáře COB patří k tomu nejlevnějšími na rybářském trhu

Velkým plusem této čelovky je to, že dokáže svítit opravdu dlouhou dobu. Při silném svícení čelovka svítí dlouhé 4 hodiny, při nižším stupni 24 hodin. V čelovce najdeme vyjímatelný nabíjecí akumulátor, který po vybití lze vyměnit za adaptér pro nabíjecí baterie (nabíjecí baterie nejsou součástí balení). Rybář se tak může spolehnout, že tahle čelovka nepřestane na rybách jen tak svítit.

I přesto ale parádně svítí!

Levná čelovka pro rybáře COB nabízí dvě zbarvení světel. Rybář si může vybrat klasické bíle osvětlení, anebo červené světlo – to se používá například při zdolávání ryby nebo při sběru rousnic, protože není tolik plašivé. Výrobce udává, že čelovka dosvítí až 150 metrů daleko.

Levná čelovka COB také nabízí červené svícení

Jestli nechcete utrácet hromadu peněz za novou čelovku, pak tady je řešení. Tato čelovka je cenově dostupná, přitom nabízí vlastnosti, které ocení každý rybář. Tuhle čelovku na ryby si zamilujete! Rybářskou čelovku COB najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

 

Čelovka pro rybáře s přijímačem

Tohle je čelovka pro absolutní fajnšmekry. Proč? Čelovka pro rybáře Flajzar Fishtron HL346P je unikátní v tom, že jde spárovat se signalizátory Flajzar Fishtron nebo s alarmem ALF3. Nadupanou čelovku najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Čelovku jde spárovat s jinou elektronikou Flajzar Fishtron, třeba s hlásičem Q9-RGB. Po záběru se čelovka okamžitě rozsvítí (spárování si můžete prohlédnout na videu výše)

Jen si to představte: sedíte na břehu oblíbeného revíru, když v tom se rozezní záběr. V tu chvíli se ale rozsvítí také čelovka na stole. Tohle je prostě bomba! Spárování čelovky se signalizátorem Flajzar Fishtron si můžete prohlédnout na přiloženém videu výše. Čelovku jde spárovat až s 8 zařízeními!

Na čelovce je zoomování. Rybář tak s touto čelovkou dosvítí až 150 metrů daleko

Rybářská čelovka HL346P jinak nabízí velmi podobné vlastnosti jako výše představený model. Rozdíl je akorát v tom, že tato čelovka má větší světelný výkon, díky čemuž dosvítí až 150 metrů daleko. Na druhou stranu výdrž baterie je trochu kratší.

Jestli jste fanoušky české firmy Flajzar s.r.o., pak se rozhodně podívejte na tuto čelovku. Jde o perfektní věc, která výrazně zpříjemňuje noční rybolov, kdy rybář nemusí neustále hledat čelovku a ve spěchu na ni „cosi“ zapínat. Moderní čelovka od české firmy je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Ještě loni jste nabízeli super čelovku od Ridge Monkey a najednou už není mezi top to je divné myslím si že tato čelovka patří mezi top tři je skvělá a vydrží také svítit celou noc a má zelené světlo místo červeného

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -