DomůAkční nabídkaTOP 3 nástrahy na podzimní krmítko: tohle kaprům chutná i ve studené...

TOP 3 nástrahy na podzimní krmítko: tohle kaprům chutná i ve studené vodě

- Reklama -

Podzimní sezóna je v plném proudu. Kapři jsou krásně aktivní a spolehlivě sbírají potravu. Přesto, abychom nějakého vytáhli na břeh, je zapotřebí chytat na nějakou lákavou nástrahu. Na co teď chytat? 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Kdekdo by si mohl pomyslet, že nižší teploty rybám nesvědčí. Ale chyba lávky! Například kapři si teď cpou břicha k prasknutí, aby vydrželi nehostinnou zimu, která se plíživě blíží. Proto se teď vyplatí být u vody.

I když ale probíhá kapří hostina, tak přesto je zapotřebí mít na háčku kvalitní nástrahu. Ale bacha! Když říkáme kvalitní, nemyslíme tím drahou. To v žádném případě! Na rybářském trhu je celá řada cenově dostupných nástrah, se kterými si ale perfektně zachytáte. O jaké nástrahy se jedná?

 

Rohlíkové boilies Chyť a pusť

Tohle je nesmrtelná klasika při podzimním lovu na krmítko. Jde o to, že rohlíkové boilies je vyrobené z pečiva – tedy ze suroviny, na kterou kapři spolehlivě berou odjakživa. Navíc ale rohlíkové boilies nabízí další super přednosti. Levné rohlíkové boilies najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Nástraha rohlíkové boilies na kapry Chyť a pusť

Velkou výhodou této nástrahy je to, že vydává opravdu silnou vůni. Do pečiva se totiž velmi dobře aplikují nejrůznější esence, takže nástraha tak ve vodě vydává koncentrované potravní signály, které dokážou zaujmout kapry i v hodně studené vodě.

Rybáři si rohlíkové boilies mohou vybrat v celé řadě příchutí – ať už sladkých, masových, anebo kořeněných. Jakou doporučujeme my? Na podzimní kapry skvěle funguje příchuť perník. Jde o to, že toto rohlíkové boilies nádherně voní, a přitom rybáři jej tak masivně nepoužívají. Tohle je náš tip, který vás nezklame! Rohlíkové boilies najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Dumbells ZFish

Hit letošního podzimu! Na tuto nástrahu letos stovky česko-slovenských rybářů má vynikající úspěchy. Ale ono se není čemu divit! Tyto dumbellsky mají hned několika perfektních vlastností, které se při lovu podzimních kaprů skvěle hodí. Nástrahu od české značky ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Plovoucí nástraha na ryby ZFish Dumbells

Obrovskou výhodou je to, že tato nástraha krásně plave, takže se nadnese i nad husté nánosy mrtvé vegetace na dně. Díky tomu si tak kapr nástrahy mnohem rychleji všimne. Dalším velkým plusem je výrazné zbarvení, které rovněž přispívá k tomu, aby kapr „váleček na háčku“ rychleji našel.

Silnou zbraní těchto dumbellsek je také silné aroma. Rybáři si mohou vybrat jak ze sladkých, tak masových příchutí. Přesto! Absolutním hitem je kořeněný robin red, který má opravdu unikátní aroma. A zase: nejde o tolik okoukanou nástrahu, jako třeba klasické medovky nebo nějaké vanilkové nástrahy.

Dumbellsky lze používat jak při chytání na klasické krmítko, tak i na feeder. Nástraha je luxusně měkká, takže ji rybář může napíchnout přímo na háček. Ale zároveň je dostatečně tuhá na to, aby odolala nájezdu menších ryb. Super! Dumbellsky od české značky ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Dipovaná kukuřice LK Baits

Asi není rybáře, který by chytal na krmítko, a přitom nepoužíval kukuřici. Právě tahle zlatavá zrníčka kapři doslova zbožňují a spolehlivě na ně berou. A to i ve studené vodě na podzim! Atraktivní kukuřici najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Dipovaná kukuřice na kapry ve skleničkách

Do studené vody je pak dobré používat dipovanou kukuřici na kapry, která je naložena v lákavé tekutině. Ta dokáže ve vodním prostředí vytvořit koncentrovanou pachovou stopu, která přiláká kapry i z větší vzdálenosti. Mezi nejkvalitnější dipované kukuřice na kapry patří ta od české firmy LK Baits. A přitom je dostupná za super peníze.

Rybáři si tuto oblíbenou nástrahu mohou vybrat v několika příchutích. Absolutním TOPem je potom kukuřice v příchuti Compot N.H.D.C., která má neuvěřitelně silné aroma. Tohle skvěle funguje i v hodně studené vodě! Kukuřici na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -