DomůAkční nabídkaTOP bílé nástrahy na candáty, okouny a štiky! Nesmrtelná klasika, která nikdy...

TOP bílé nástrahy na candáty, okouny a štiky! Nesmrtelná klasika, která nikdy nezklame!

- Reklama -

Bílé nástrahy na přívlač patří k největším klasikám při lovu dravců s pomocí této aktivní metody. A není se co divit! Právě bílá barva je v drtivé většině případů kontrastní s okolním prostředím pod vodou, takže jde setsakramentsky dobře vidět. A to je zásadní! Dravci se při lovu kořisti pochopitelně řídí i zrakem, takže je dobré na tohle myslet. Navíc! Bílá barva je „přírodním zbarvením“, které věrně napodobuje drobné rybičky. Prostě, bílé nástrahy patří k tomu nejúspěšnějšímu odjakživa. Jaké ale vybrat?

Ilustrační foto: PARYS

 

Bílá nástraha Makora Shad Tail

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalá gumová nástraha na přívlač, která svým tvarem věrně napodobuje drobnou rybičku. Ve chvíli, kdy se před rybářem pohybují hejna drobných rybek, pak dává velký smysl chytat právě na takovou gumu. Ale těch zbraní nabízí Makora mnohem více. Co třeba?

Tato gumová nástraha má velmi zajímavý ocásek, který je zakončen „kopýtkem“. Právě toto objemnější zakončení dělá ve vodním prostředí nádherně silné vibrace, na které dravci spolehlivě reagují. Velkou výhodou ale je, že ono „kopýtko“ je na tenkém ocásku, který je neskutečně pohyblivý. Takže guma Makora Shad Tail skvěle pracuje i za hodně pomalého vedení. Tohle je obrovská výhoda!

Bílé gumové nástrahy na přívlač Makora Shad Tail jsou k dostání ve dvou velikostech. Rybáři si tyto gumy mohou obstarat ve velikosti 7,6 centimetrů, která je jako dělená na okouny. Druhou možností jsou gumy o délce 10 centimetrů, které jsou vynikající na candáty a štiky. Stačí si jen vybrat!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Plovoucí nástraha Joco Shaker

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Hit posledních několika sezón! Jak jsme výše uvedli: Toto je plovoucí gumová nástraha na přívlač, která po vhození do vodního prostředí plave. K čemu je to dobré? Pokud rybář zvolí vhodnou zátěž, pak může díky vlastnostem nástrahy docílit toho, že bude pomalu propadat vodním sloupcem. A to je zásadní! Proč?

Každý zkušený lovec dravců ví, že predátoři na nástrahu hodně útočí, když je rybář nechá klesat ke dnu. A čím déle nástraha padá, tím má dravec více času zaútočit. Tohle je obrovské plus plovoucích nástrah Joco Shaker, které si česko-slovenští rybáři hodně oblíbili!

Populární plovoucí nástrahy na přívlač Joco Shaker se dodávají i v TOP bílém zbarvení, které jde skvěle vidět i v podkalené vodě, anebo při západu nebo východu slunce. Tato barva je opravdu velmi úspěšnou a rybáři na ni mají skvělé úspěchy! Plovoucí gumové nástrahy na dravce se vyrábí ve vícero velikostech, ale kvůli obrovskému zájmu je bílá barva nyní k dostání jen ve velikosti 11,4 centimetrů, která je dokonalá na velké candáty a štiky.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Bílá nástraha Tioga White Pearl

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tahle nástraha je oproti výše představený trochu jiná. Rybář si jistojistě okamžitě všimne žebrování na tělíčku nástrahy, které má svůj význam. Jaký? Právě takové žebrování výrazně napomáhá k vytváření silných vibrací pod vodou, a to i za hodně pomalého vedení. Takže i když rybář bude tuto nástrahu tahat pomalejší tempem, anebo jen s ní skákat po dně, tak přesto bude guma „dávat o sobě pořádně vědět“. Super!

Není proto divu, že rybáři Tigou velmi rádi používají například v pokročilejší části rybářské sezóny, kdy teploty padají k bodu mrazu, a kdy je zapotřebí tahat umělou nástrahu pomaleji. K silným vibracím i při pomalém vedení pak přispívá ocásek ve tvaru „kopýtka“. Tahle guma je opravdu hodně povedená!

Kromě toho, že Tiogu lze sehnat v krásném, bílém zbarvení, tak navíc na tělíčku jsou i třpytící se částečky. Tyto drobné třpytky mají napodobovat šupiny drobných rybiček, které se při slunečném počasí krásně lesknou. Ano! Pokud třeba budete na rybách v mrazivém počasí, kdy svítí sluníčko, pak je tato nástraha do těchto podmínek jako dělaná. Fakt to funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -