DomůAkční nabídkaDělené pruty na kapry NASH: Anglické děličky za rozumnou cenu. Užijete si...

Dělené pruty na kapry NASH: Anglické děličky za rozumnou cenu. Užijete si každý souboj

- Reklama -

Dělené pruty na kapry nabízí rybářovi úplně jiný požitek z lovu kaprů. Díky tenkému blanku a skvělé akci si rybář užije každý souboj se zdolávanou rybou. Ten pocit je prostě nepopsatelně nádherný.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Dokonalé dělené pruty na kapry dodává na rybářský trh samozřejmě i anglická společnosti NASH. Ovšem! Hromada rybářů si myslí, že jejich pruty patří k tomu dražšímu. Není to pravda! I za rozumné peníze lze sehnat TOP kaprové děličky!

 

Dělené pruty na kapry NASH KNX Colt Rod

Nádherné dělené pruty na kapry, které jsou k dostání za fakt hodně zajímavé peníze. Pokud budete hledat kaprovou děličku v takové kvalitě za takto nízkou cenu, pak ji asi nenajdete. Proto může být pro někoho překvapením, že zrovna rybářská firma NASH takové dělené pruty dodává. Co vlastně „umí“? Dělené pruty NASH jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť za rozumnou cenu.

Kaprové dělené pruty NASH KNX Colt Rod mají naprosto dokonalou akci, kterou rybář ocení jak při hodu, tak i zdolávání. Ten pocit, kdy rybář s udicí „pracuje“, je prostě perfektní! Dělené pruty NASH jsou díky prvotřídnímu blanku jako dělané pro dlouhé hody, zároveň si ale rybář užije souboj i s menším kaprem – a to nemluvíme o zdolávání větší ryby, které je s těmihle udicemi nefalšovaným rybářským požitkem. Paráda!

Na e-shopu Chyť a pusť jsou aktuálně k dostání čtyři provedení těchto kaprových udic. První pruty na kapry NASH KNX Colt Rod jsou k dostání v libráži 2,75 lb. Jde o měkčí pruty, které slibují naprosto nezapomenutelné souboje se zdolávanými rybami. Tyto dělené pruty jsou velmi vhodné třeba na menší vody, na kterých není nutné nahazovat nijak extra daleko. A jsou taky dokonalé na takové lokality, kde se může vyvážet.

Druhý typ dělených udic NASH KNX Colt Rod má gramáž 3 lb. Jde o nejuniverzálnější gramáž, kterou milovníci lovu kaprů nejmasivněji používají. A není se co divit: Na takové pruty už je možné „pověsit“ i těžší zátěž, se kterou je rybář schopný nahodit přes 100 metrů daleko „s prstem v nose“. Pokud tedy hledáte dělené pruty do takových podmínek, pak se rozhodně podívejte na tyto tužší modely. Oba zmíněné pruty mají délku 360 centimetrů.

A pokud jste milovníky lovu v blízkosti břehu, anebo chytáte kapry na řekách, menších vodách, anebo třeba z lodě, pak se rozhodně podívejte na dělené pruty NASH KNX Colt Rod v třímetrovém provedení. Tyto krátké udice se vyrábí v gramážích 3 a 3,5 lb, takže rybář má z čeho vybírat. Bomba!

Rozhodně pak nesmíme ani opomenout dokonalá očka, která jsou po blanku prutu „rozeseta“ tak, aby v nich docházelo při nahození k co nejmenšímu tření. To je velmi důležité, protože díky tomu letí montáž při nahození podstatně dále. S udicemi se skvěle manipuluje i díky nádherné rukojeti s rozšířením na koncovce. Tohle je fakt paráda!

Hledáte opravdu kvalitní dělené pruty za rozumné peníze? Pokud patříte k těmto milovníkům kaprů, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu, pak se určitě podívejte na dělené pruty NASH KNX Colt Rod. Jde o skvělé pruty, které mají základ v TOP blanku s perfektní akcí. Navíc kvalita vyvázání oček nebo zpracování rukojeti překvapí každého rybáře. Za nás palec nahoru! Dělené pruty NASH za rozumné peníze jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -