DomůAkční nabídkaNávazce na Zig Rig: Ideální způsob pro úspěšný lov zkušených kaprů vysoko...

Návazce na Zig Rig: Ideální způsob pro úspěšný lov zkušených kaprů vysoko ve sloupci

- Reklama -

Chytání kaprů v horké letní vodě je komplikovaný. Ryby se častokrát drží vysoko ve vodním sloupci, takže jsou mimo dostřel našich nástrah na dně. Co s tím? Ideální je speciální návazec na Zig Rig.

Ilustrační foto: PARYS

O co jde? Jde o dlouhé návazce na kapry, s kterými lze chytat ryby i vysoko ve sloupci. Díky této technice se tak dostaneme i k rybám, které jsou na první pohled nedosažitelné. Pojďme si ukázat hotové návazce na Zig Rig, které jsou připraveny k okamžitému použití…

 

Hotové návazce na Zig Rig KORDA Ready Tied Zig Rig

Geniální návazce pro chytání kaprů vysoko ve vodním sloupci. S tou situací se setkal už každý rybář: Sedíte na břehu oblíbeného revíru a do klidné hladiny se opírají ostré sluneční paprsky! Na klidné vodě jdou vidět obrysy velkých ryb, které „odfukují“ pod hladinou. A další jsou ve sloupci! Právě k těmto rybám se lze dostat s pomocí návazce na Zig Rig. Hotové návazce na Zig Rig jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Návazce na kapry pro chytání na Zig Rig od anglické firmy KORDA jsou totiž k dostání v délkách od 180 až do 360 centimetrů (dostupné jsou varianty 180, 240, 300 a 360 cm). Takže rybář je schopný s těmito návazci chytat jak na mělkých úsecích revírů, tak i na hlubokých vodách. Tohle je fakt boží!

Jen pro úplné vysvětlení: Při chytání na Zig Rig je pod háčkem připevněna super plovoucí nástraha, která po nahození do vody vytáhne vlasec směrem k hladině. Díky tomu je tak tato nástraha prezentována v různé hloubce (závisí na délce návazce) mnohem blíže rybám, které v létě nejsou u dna! Tohle je prostě geniální metoda při letním lovu kaprů.

Návazce na Zig Rig KORDA Ready Tied Zig Rig jsou zhotoveny ze speciálního Zig Rig vlasce, který má mírné, kamuflážní zbarvení. Díky tomu je tak tento vlasec téměř „neviditelný“ ve špinavější letní vodě, ve které je mnohdy velké množství řas a jiných organických „nečistot“. Díky tomu jsou tak tyto návazce jako dělané i na silně prochytávané vody, ve kterých žijí super opatrní kapři!

Upozorňujeme, že si lze vybrat buďto návazec na Zig Rig s háčkem s protihrotem nebo bez protihrotu. Je jen na rybářovi, jaká varianta mu více vyhovuje. Návazce jsou pochopitelně opatřeny velmi ostrými háčky od anglické firmy KORDA. O jaké háčky jde? Jde o model háčku Mixa ve velikosti 10, které patří k velmi populárním právě pro jejich ostrost a pevnost. Super!

V každém balení jsou vždy 3 návazce, které mají vybranou délku (na výběr jsou 4 délky), a na kterých je ostrý háček. Součástí jsou i nástrahy, díky tomu tak rybář už nemusí dokupovat žádné jiné nástrahy na Zig Rig, protože tyhle návazce pro chytání ve sloupci jsou již „nabité“. Paráda!

Chcete si užít lov kaprů a amurů i v těch nejvíce horkých letních dnech? Pak se rozhodně podívejte na tyto hotové návazce na Zig Rig pro chytání ve sloupci, kdy se díky nim dostanete i k těm rybám, které jsou normálně „mimo dostřel“. Tyto hotové návazce na kapry pro chytání ve sloupci nabízí skvělé vlastnosti i za těch podmínek, kdy ostatní rybáři sedí jen mlčky u vody. Hotové návazce pro lov kaprů ve sloupci jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -