Domů Akční nabídka TOP přístřešek pro rybáře do deště, který postavíte za několik vteřin! Ideální...

TOP přístřešek pro rybáře do deště, který postavíte za několik vteřin! Ideální na krátké vycházky

- Reklama -

Přístřešek pro rybáře je tím nejlepším řešením, jak si velmi rychle a jednoduše vytvořit u vody úkryt, který nás bude chránit před nepříjemným deštěm nebo větrem. Jenže! Většina přístřešků pro rybáře zabere nemálo času jejich stavbou. Až na tenhle! Německá značka ANACONDA na česko-slovenský trh nabízí suprový přístřešek pro rybáře, který postavíte během několika vteřin. Proto si jej rybáři tak moc oblíbili při krátkodobých vycházkách, které trvají jen několik málo hodin. Tohle je prostě TOP přístřešek na krátké rybaření…

Ilustrační foto: PARYS

 

Levný bivak pro rybáře ANACONDA Pop Up Shelter

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální přístřešek pro rybáře na krátkodobé vycházky, kdy rybáře u vody přepadne nepříjemný déšť. Největší předností tohoto přístřešku pro rybáře je jeho jednoduchá konstrukce. Co to znamená? Přístřešek stačí vytáhnout z balení a uvolnit popruh. Rázem se rybářský bivak sám rozloží. Vše během kratičké chviličky.

Pak už jenom stačí vzít kolíky a přístřešek připevnit k zemi. A konstrukci ještě vyztužit konstrukčními tyčemi. Potom bude přístřešek připravený k ochraně rybáře před nepříznivým počasím. Konstrukce je dostatečně pevná na to, aby vydržela i silný poryv větru, anebo prudký liják u vody. Tohle je fakt super! Na tomto bivaku pro rybáře nalezneme kvalitní plášť z 200D nylonu, který má vodní sloupec 5000 mm, takže rybář je tak skutečně chráněn i před silným deštěm.

Samotná konstrukce nabízí ještě jednu velkou výhodu. Jakou? Kromě toho, že je opravdu jednoduchá a stabilní, tak je také nádherně lehká. Tento levný přístřešek pro rybáře váží pouhých 3,4 kilogramů, takže rybář jej velmi jednoduše přinese k vodě. Tohle rybářské obydlí se prostě nepronese! Navíc, vzhledem k tomu, že složený bivak ANACONDA Pop Up Shelter nezabírá mnoho místa, tak se velmi pohodlně nese k vodě – třeba připnutý k pouzdru na pruty.

VIDEO: Jak vypadá přístřešek ANACONDA Pop Up Shelter?

Tento levný bivak pro rybáře od německé značky nabízí i spoustu místa pod střechou. Rozměry jsou 175 x 235 x 120 centimetrů, takže rybář si bude v bivaku pohodlně hovět, a navíc může mít po ruce i nutnou rybářskou batožinu. Vstupní výška je podle výrobce 115 x 140 centimetrů. Tento levný rybářský bivak ANACONDA tak nabízí opravdu spoustu prostoru, který je pro krátkodobé rybaření naprosto dostačující.

Přístřešek pro rybáře ANACONDA Pop Up Shelter je velmi praktický i v letních vedrech. Na bivaku totiž nalezneme 2 okna (vpředu a vzadu) o rozměru 40 x 110 centimetrů. Díky tomu tak rybář může tato okna otevřít, což vytvoří otvory pro cirkulaci vzduchu. Díky tomu tak v letních dnech není pod střechou přístřešku nesnesitelné vedro, protože vzniká příjemný průvan. Za propršených dní pak rybář s pomocí oken účelně odvádí přebytečnou vlhkost. Prostě super!

Pokud si právě kladete otázku, jaký levný přístřešek pro rybáře na krátkodobé vycházky vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od německé značky ANACONDA. Tento levný přístřešek pro rybáře okamžitě postavíte, je nádherně lehký, má kvalitní plášť proti dešti a bytelnou konstrukci, která vydrží i silné poryvy větru. Navíc! Jeho cena je taková, že tento levný bivak pro rybáře patří k nejlevnějším na trhu. Prostě, tohle je na krátkodobé vycházky v dešti naprosto ideální!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -