DomůNovinkyVIDEO: Obrovští amuři sbírají potravu z hladiny! Už se těšíte na mlaskačku?

VIDEO: Obrovští amuři sbírají potravu z hladiny! Už se těšíte na mlaskačku?

- Reklama -

Amur. Stříbrné „torpédo“, které fascinuje obrovské množství rybářů nejen v České republice a na Slovensku. Tihle „vodní býci“ totiž patří k největším bojovníkům v rybí říši. Ten, kdo měl někdy amura na háčku, nám dá jistě zapravdu. Po záběru to vypadá, jako by rybář tahal cejna, a ve chvíli, kdy amur ťukne břichem o dno, začne nefalšované rybí eldorádo. Amury lze velmi úspěšně chytat na mlaskačku, tedy z hladiny. Ono se není čemu divit, protože amuři z hladiny sbírají potravu velmi často. Jako například na tomto videu!

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz 

Varujeme vás! Po kouknutí na toto video budete mít velkou chuť si zajít na amury s mlaskačkou. Ale ono to jinak nejde! Na tomhle videu jde vidět to, jak hejno amurů najede do krmení, které se „válí“ na hladině. Panečku, to je krásný pohled! Potrava začíná mizet v obrovských tlamách velkých amurů, kteří se klidně krmí.

Úspěšný lov amurů: Nadupané pelety z kukuřice za pár korun! Mají dokonalou vůni

Taky to tak vidíte? Teď by to prostě chtělo vzít jen rohlík na háčku a hodit ho na hladinu. A pak to přijde! K naší nástraze se začne blížit tajemný stín těsně pod hladinou. Najednou to přijde! Na hladině se objeví obrovské kolo, ve kterém náš rohlík zmizí. Je tam! Tak co? Nalákali jsme vás? Teď už jen stačí počkat na trochu lepší počasí, a můžete se na amury vydat!

VIDEO: Velcí amuři se krmí na hladině

Máme pro vás ještě jedno parádní video! Na něm jde vidět mnohem větší hejno amurů, kteří se doslova „perou“ o kusy pečiva! Tohle musí po rybářské duši pohladit každého milovníka rybaření. Prostě nádhera! Na amurech nás fakt fascinuje ta jejich nespoutanost, ta jejich divokost. Podobných druhů v našich vodách nežije. Taky tyhle ryby tak milujete?

Úspěšný lov amurů: Nadupané pelety z kukuřice za pár korun! Mají dokonalou vůni

VIDEO: Hejno amurů se „pere“ o kusy pečiva!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -