DomůAkční nabídkaTOP pruty na dravce na rybičku! Nejdelší prut na vyvěšenku měří až...

TOP pruty na dravce na rybičku! Nejdelší prut na vyvěšenku měří až 8 metrů

- Reklama -

Lov dravých ryb na rybičku patří k nejpopulárnějším rybolovným disciplínám v podzimní části rybářské sezóny. A není se co divit! Dravci jsou v tomto čase opravdu aktivní, takže šance na úlovek trofejního predátora je opravdu hodně velká. Jaký prut pro chytání na rybičku ale vybrat? Hodně zajímavé modely dravcových prutů na rybičku představila slovenská značka Delphin. A rybáři mají opravdu z čeho vybírat!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Taky to tak milujete? Sedíte na břehu oblíbeného revíru a jen pozorujete výraznou špičku splávku na dravce. Ten se rázem potopí! Následuje tvrdý zásek do kostnaté mordy dravce. A poté krásný souboj!  Souboj s velkým dravcem po záběru na rybičku je obrovským zážitkem i díky jemnému prutu. Právě pruty na dravce pro chytání na rybičku jsou krásně jemné, takže rybář v nich cítí každý výpad, každý „kopanec“! Tohle je fakt boží záležitost!

 

Prut na rybičku Delphin Telepikes

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalé pruty na dravce pro chytání na rybičku od slovenské firmy Delphin! Tyhle pruty na rybičku se staly okamžitým hitem na trhu, protože nabízí celou řadu perfektních vlastností. Čím začít? Asi nejvýraznější předností je dokonalá akce tohoto prutu. To je dáno tím, že tento prut na rybičku je vyrobený z uhlíku.

Uhlík je dokonalý materiál pro výrobu prutů. Proč? Uhlíkové pruty mají jednak suprovou akci, jsou velmi odolné a vydrží tak lov i v hodně těžkých podmínkách. Zásadní je potom i to, že uhlíkové pruty jsou krásně lehké, takže se s nimi pohodlně manipuluje i ve chvíli, kdy držíme přes 5 metrů dlouhou udici na dravce. Na tohle je zapotřebí myslet!

Pruty na dravce pro chytání na rybičku Delphin Telepikes si lze vybrat v několika délkách. Rybáři si mohou vybrat třeba 5metrový prut, který je vhodnější pro chytání na menších vodách. K dostání jsou ale i udice o délce 7 a 8 metrů třeba pro chytání na vyvěšenku. Pokud hledáte prut na vyvěšenou, kdy potřebujete chytat na prohlubních u břehu, pak je tohle ideální volba!

Samozřejmostí je kvalitní a dlouhá rukojeť, která výrazně přispívá k snadnější manipulaci s prutem jak při nahození, tak i zdolávání ryby. Rukojeť na tomto prutu je snadno omyvatelná, takže rybář okamžitě očistí sliz z rybičku nebo další různé nečistoty. Na prutech najdeme i lehké, ale zatracené pevné sedlo na navijáky, které spolehlivě udrží naviják při chytání velkých dravců na rybičku.

Obrovskou výhodou na těchto prutech vidíme v tom, že jsou osázené kvalitními SIC očky. Očka jsou po prutu rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření, takže i lehčí montáž s menší rybičkou letí opravdu daleko. Tohle je prostě bomba! Důležitou vychytávkou jsou i gumové stopery, které chrání prut před poškozením při jeho skládání a transportu.

Jaký prut pro chytání na rybičku vybrat, ptáte se? Pokud hledáte kvalitní prut na vyvěšenou, který nabídne vynikající akci, ale například i nízkou hmotnost, pak se rozhodně podívejte na tyto pruty od slovenské značky Delphin. S těmito pruty si skvěle zachytáte dravce na našich krásných vodách!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -