DomůNovinkyRybářský hrdina: Rybář skočil pro řidičku do rybníku! S autem vjela do vody

Rybářský hrdina: Rybář skočil pro řidičku do rybníku! S autem vjela do vody

- Reklama -

Policisté z Vyškovska řešili neobvyklou nehodu na jednom tamním rybníku. Do vody totiž vjela řidička z ciziny, která nedokázala ukočírovat svůj vůz, a nakonec skončila ve vodě. Řidička ale měla štěstí v neštěstí! Na rybníku poblíž nehody byl jeden rybář, který na nic nečekal, a skočil pro ni do vody. Ten řidičce pomohl zpátky na břeh. Dechová zkouška alkohol u řidičky neodhalila…

FOTO: Policie Jihomoravského kraje

O neobvyklé dopravní nehodě informovali jihomoravští policisté na svém webu. Právě policisté uvedli, že řidička jela po silnici u Slavkova. A právě z ní skončila ve vodě v rybníku. Řidička měla obrovské štěstí v tom, že poblíž byl rybář.

„Kuriózní nehodu vyšetřovali na Vyškovsku dopravní policisté. Na silnici u Slavkova vyjela mimo vozovku mladá žena, která následně s automobilem skončila ve zdejším rybníku. Přitom si řidička vybrala pořádnou porci štěstí, nevídaný karambol totiž naštěstí spatřil i místní rybář,“ uvedl mluvčí jihomoravských policistů Petr Vala.

 

Rybář na nic nečekal, pro řidičku skočil do vody

Rybář, který byl na rybníku nedaleko zmíněné nehody, se zachoval jako pravý hrdina. Na nic nečekal a vrhl se za řidičkou do vody. Nakonec vše dobře dopadlo, a rybář pomohl ženě zpátky na břeh. Na místo později dojeli záchranáři. Řidička podstoupila i dechovou zkoušku, která byla negativní.

„Rybář ani na okamžik nezaváhal, bleskově zalarmoval záchranáře, a navíc za ženou skočil do vody. Nezraněné řidičce pak pomohl dostat se na břeh. Dechová zkouška byla negativní. Na místě policisté pracovali i s verzí, že ženu mohl během jízdy přemoci mikrospánek,“ dodal mluvčí policistů Petr Vala.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -