DomůAkční nabídkaSpacák pro rybáře do mínus 20 stupňů Celsia: Dostupný za rozumné peníze

Spacák pro rybáře do mínus 20 stupňů Celsia: Dostupný za rozumné peníze

- Reklama -

Kvalitní spacák pro rybáře je klíčovou součástí rybářské výbavy při podzimních výpravách za rybami. Pokud rybář nemá po ruce kvalitní rybářský spacák, pak nemůže počítat s pohodlným spánkem u vody.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Spacák prostě musí držet uvnitř teplo a nesmí promoknout. Ne! Za kvalitní spacák na ryby rozhodně nemusíte dávat půlku zlaté cihly. To ani náhodou! Například česká značka ZFISH nabízí super spacáky pro rybáře, přičemž jejich cena je opravdu hodně „sexy“! Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Spacák pro rybáře ZFISH Royal 5 Season (+ taška ZDARMA)

Špičkový spacák pro rybáře od české značky ZFISH nabízí celou řadu předností, přitom jeho cena je opravdu hodně nízká! Ano, tento rybářský spacák patří k tomu nejlevnějšímu na česko-slovenském rybářském trhu, přesto jeho vlastnosti jsou opravdu hodně zajímavé! Čím začít? Spacák pro rybáře ZFish je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Každého rybáře jistojistě zaujme obrovský prostor tohoto spacáku od české značky ZFISH. Spacák na délku měří 200 centimetrů, na šířku má 100 čísel. Takže se do něj vleze i urostlejší rybář, kterého nebude nikde nic svírat ani tahat. Tohle je zásadní pro maximální komfort při spánku u vody. Paráda!

VIDEO: Jak vypadá spacák ZFISH Royal 5 Season? 

Další gigantickou předností tohoto spacáku vidíme v jeho tepelném komfortu. Česká firma udává, že tepelný komfort je až do -20 stupňů Celsia, takže rybářovi bude krásně teplo i v tu chvíli, kdy je u vody pořádná „kosa“. I když bude u vody mrznout, sněžit, pršet, tak budete v teple! Jak je možné, že tento spacák má tak hřejivé vlastnosti?

Uvnitř spacáku totiž najdeme mikrofleece, který je neuvěřitelně příjemný na dotek, a navíc má skvělé termoizolační vlastnosti. Tento materiál prostě spolehlivě drží teplo uvnitř spacáku! Spacák je pak vyplněn dutými vlákny, která jsou jedním z nejpopulárnějších termoizolačních materiálů u spacáků. Není se co divit! Vlastnosti dutého vlákna jsou TOP, takže rybář má jistotu, že mu prostě bude teplo.

Zcela klíčovým „prvkem“ tohoto spacáku pro rybáře ZFISH Royale 5 Season je to, že na jeho vnějšku najdeme materiál Quattro-Tex, který je voděodolný. Takže dovnitř spacáku se nedostane nepříjemná vlhkost, která ve výsledku znamená zimu. A bacha! Vnější materiál Quattro-Tex je vymyšlený tak, že odvádí přebytečnou vlhkost z vnitřku spacáku, takže v něm není vlhko a zima. Super!

Tento spacák pro rybáře nabízí i chytré vychytávky! Jaké například? Spací pytel pro rybáře od české značky ZFISH je vybaven otvory na zip, kterými lze prostrčit ruce. Rybář tak při pohodlném ležení na rybářském lehátku může v pohodě pracovat na mobilu, přičemž ze spacáku neuniká důležité teplo. Samozřejmostí je stahovací popruh, se kterým lze spacák připevnit k lehátku, takže nespadne na špinavou a vlhkou zem.

Velmi příjemným bonusem je to, že k tomuto spacáku česká značka ZFISH dává i přepravní tašku v hodnotě 499 korun zcela ZDARMA. Rybář tak nemusí ke spacáku shánět něco, čím by ho pohodlně přepravil k vodě. Když už jsme u té přepravy: Přepravní rozměry rybářského spacáku jsou 55 x 37 x 37 centimetrů, hmotnost je 4,1 kilogramů. Spacák tak nezabere moc místa a k vodě se nepronese.

Jaký spacák na ryby vybrat do chladného počasí, ptáte se? Pokud nechcete utrácet hromadu peněz, ale přitom chcete vysokou kvalitu, pak se rozhodně podívejte na tento spací pytel pro rybáře od české firmy ZFISH! Je krásně teplý, odolný a prostorný! Za ty peníze není co řešit! Spací pytel pro rybáře ZFish je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -