DomůAkční nabídkaSpacák pro rybáře za pár korun: Rybářovi bude teplo i za silného...

Spacák pro rybáře za pár korun: Rybářovi bude teplo i za silného mrazu u vody

- Reklama -

Kvalitní spacák pro rybáře nemusí stát půlku výplaty! Důkazem je nadupaný rybářský spacák od české značky Giants Fishing, který je k dostání za fakt libovou cenu. Ale přitom nabízí skvělé vlastnosti.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Co například? Tento spací pytel pro rybáře je krásně prostorný, udrží rybáře v teple i během hodně nízkých teplot, a je velmi kvalitně zpracovaný. Pojďme se na tenhle rybářský spacák za super nízkou cenu podívat blíže…

 

Levný spací pytel pro rybáře Giants Fishing Extreme 5 Season

Geniální spacák pro rybáře od české značky Giants Fishing, který je k dostání za suprovou cenu. Přitom tento rybářský spací pytel nabízí fakt skvělé vlastnosti. Čím začít? Každého rybáře na první pohled určitě zaujmou velmi prostorné rozměry. Aby ne!

Rozměry tohoto spacáku jsou 210 x 95 x 7 centimetrů, takže se do tohoto spacího pytle vleze i hodně urostlý rybář. Ano! I když má rybář nějaké to kilo navíc, tak ho nebude nikde nic svírat nebo tahat. Super! Cenově dostupný spacák pro rybáře je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Samozřejmě, u spacáku pro rybáře je zásadní, aby byl co nejvíce hřejivý. To je zcela klíčové při spaní u vody za hodně špatného počasí. A právě tohle tento spacák slibuje! Tepelný komfort rybářského spacího pytle Extreme 5 Season je do -12 stupňů Celsia, extrém je pak do -20 stupňů Celsia. Takže pokud vás při pobytu na oblíbeném revíru přistihne hodně chladné počasí, v tomhle spacáku bude pořád příjemně.

VIDEO: Jak vypadá spací pytel Extreme 5 Season?

To je dáno i tím, jak je vlastně tento spacák vevnitř vyrobený. Uvnitř tohoto spacího pytle totiž najdeme plně prošívaný microfleece, který je neuvěřitelně příjemný na dotek, ale také samozřejmě velmi hřejivý. Spacák je potom ještě vyplněn dutým vláknem, které odjakživa patří k velmi oblíbeným materiálům při výrobě kvalitních spacáků.

Velmi důležitý je i materiál, který výrobce použil na povrchu tohoto spacáku. Tento materiál se jmenuje „Peach Skin“ (broskvová kůže), který je nepromokavý. Takže například když ze střechy bivaku bude na spacák kapat přebytečná vlhkost, ve spacáku bude sucho. Důležitou vlastností ale také je, že tento materiál je dýchatelný, takže z vnitřku spacáku se dobře odvádí přebytečná vlhkost. Takže ve spacím pytli je krásně sucho, tudíž i teplo.

Zásadními doplňky jsou potom i nejrůznější popruhy a převleky pro upevnění spacáku k lehátku. Například u hlavy a nohou jsou přišité převleky, které lze přetáhnout přes lehátka. Takže spacák nesklouzne na mokrou a špinavou zem. Uprostřed spacáku pak najdeme i popruh, s pomocí kterého ho opět připevníme k lehátku, takže ten z lehátka nespadne.

Příjemným bonusem je potom přenosná taška, kterou rybář k tomuto spacáku dostane. Rybář tak může spacák vždy po sbalení vložit do tašky a pohodlné odvézt a zase přivézt k vodě, a nemusí sám shánět něco na přepravu. Rozměry tašky jsou 55 x 35 x 35 centimetrů. Super! Hmotnost tohoto spacáku činí 3,5 kilogramů.

Jaký spacák na ryby vybrat, ptáte se? Pokud hledáte opravdu kvalitní spací pytel pro rybáře, který je ale dostupný za rozumné peníze, pak není co řešit. Tento spacák vydrží opravdu i hodně chladné počasí u vody, je kvalitně zpracovaný, a nabízí vskutku velmi velkorysé rozměry. Tento spacák na ryby je fakt perfektní! Rybářský spacák Giants Fishing je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

7 KOMENTÁŘE

  1. SPACÁK JE SUPER JEDINÉ CO BYCH NEVYCHVALOVAL JE BALENÍ.NA RYBÁCH JSEM SE JIŽ SETKAL S MNOHA RYBÁŘI CO JEJ MAJÍ A KAŽDÝ ŘÍKAL ŽE PŘI BALENÍ JE NEJHORŠÍ PRÁCE JE SBALENÝ SPACÁK NACPAT DO FUTRÁLU.JINAK SUPER.

    • Mám ho a po šesti letech se do obalu vejde v pohodě, ale tepelný komfort je tak do +5, jinak je v něm zima.

  2. Mám ho a po šesti letech se do obalu vejde v pohodě, ale tepelný komfort je tak do +5, jinak je v něm zima.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -