DomůAkční nabídkaTrumf Karla Nikla: Osvědčená nástraha na kapry do teplé vody při letním...

Trumf Karla Nikla: Osvědčená nástraha na kapry do teplé vody při letním rybaření

- Reklama -

Lov kaprů v teplé vodě může být pořádný oříšek. Proč? Ryby v létě nepřijímají tolik potravy, takže je nutné něčím zapůsobit. Jak to ale udělat? Co třeba vyzkoušet nástrahu, která má rychlý rozpad?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

K čemu je to dobré? Taková nástraha ve vodním prostředí vypouští spoustu atraktivních signálů. Jednu takovou nástrahu na kapry s rychlým rozpadem vám představí ostřílený kaprař Karel Nikl, který na ni nachytal hromadu ryb za velmi krátkou chvíli…

Tu situaci zná každý rybář: Sluníčko se pomaličku propadá za obzor a na klidné letní hladině se začínají objevovat první kruhy od ryb. Bum! Teď se jeden kapr vyšvihl nad hladinu. Rybu jsou zřejmě aktivní, přesto naše signalizátory mlčí. Co se to děje? Že by ryby přece jen nebraly? Pak ale stačí pod háček „nabít“ něco jiného, atraktivnějšího, a rázem začne tango. Co použít?

 

Nástraha NIKL Attract Hookers

Perfektní nástraha na kapry (nejen) do teplé vody, která má krásně rychlý rozpad. Právě tenhle způsob rozpadu zaručuje to, že nástraha ve vodním prostředí vytváří velkou spoustu atraktivních potravních signálů. A to láká kapry k háčku! Právě proto Attract Hookers velmi rádi používají ti rybáři, kteří si chtějí hlavně zachytat. Cokoliv! Od kaprů, po tlouště až po cejny nebo líny. Nástraha na letní kapry Attract Hookers je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

Kromě rychlého rozpadu k maximální atraktivitě této nástrahy přispívá i velmi lákavé složení směsi. Karel Nikl do směsi nástrahy přidal více atraktorů, aby ve vodním prostředí rychle lákaly ryby. Množství atraktorů a rychlý rozpad pak dělá z Attract Hookers perfektní nástrahu jak pro klasickou kaprařinu, tak i feeder nebo položenou s krmítkem.

VIDEO: Karel Nikl ukazuje Attract Hookers

Nástrahu na kapry NIKL Attract Hookers lze sehnat v několika příchutích. K dostání jsou legendární příchutě od Karla Nikla Food Signal, 68, 3XL, Kill Krill, Krill Berry nebo Scopex/Squid. Jakou bychom si vybrali my? Máme dva favority! Velmi povedená je z našeho pohledu nástraha Scopex/Squid nebo legendární Kill Krill!

NIKL Attract Hookers nemá tvar klasického boilies, ale jedná se o váleček (dumbells). Jedná se tak o jakousi mutaci mezi klasickým boilies, ale také například peletou. Attract Hookers si prostě z obou nástrah vzalo to nejlepší, díky čemuž vznikla skvělá nástraha pro rychlé chytání ryb! Tato nástraha od Karla Nikla se vyrábí ve dvou průměrech – 14 a 18 mm, což jsou skvělé průměry pro rychlé chytání ryb.

I když tato nástraha je sama o sobě velmi atraktivní, tak ji lze ještě vylepšit. A teď zrovna nemyslíme nějaké dipování. Spíše máme na mysli to, že k nástraze je dobré přidat něco plovoucího. Třeba půlku plovoucího boilies nebo kus korku. Díky tomu tak dumbellsku krásně nadzdvihneme nad dno, díky čemuž bude ještě atraktivnější. K této nástraze lze pak přidávat i klasické nástrahy typu kukuřice nebo červů.

Pokud si chcete hlavně zachytat, pak se podívejte právě na tuto skvělou nástrahu od kolínského šéfkuchaře Karla Nikla. Tyto dumbellsky mají opravdu extra lákavý rozpad, skvělou směs, super průměry, a jsou k dostání v atraktivních příchutích. Výsledkem je tak vynikající nástraha, se kterou si u vody užijete hlavně spoustu zábavy! Nástraha od Karla Nikla je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -