DomůNovinkyČeští rybáři vytvořili obrovskou databázi revírů z celé Evropy! Jak se do...

Čeští rybáři vytvořili obrovskou databázi revírů z celé Evropy! Jak se do ní připojit?

- Reklama -

Chvíli poté, co česká rybářská aplikace Fishsurfing oznámila výročí jednoho roku od spuštění ostrého provozu, prozradila také velkou novinu, která potěší nejednoho českého rybáře. Nově v aplikaci přibude kompletní databáze českých státních revírů! Už nyní ale rybáři mají k dispozici i celou řadu rybářských lokalit z celé Evropy, včetně informací o povolenkách…

Foto: Fishsurfing

Fishsurfing tak reaguje na poptávku českých uživatelů a chce zopakovat podobný úspěch uživatelského nárůstu a používání i ve své „rodné“ zemi, jako tomu bylo v Polsku či ve Francii. Plánujete v právě probíhající rybářské sezóně (nejen tuzemský) rybářský výlet? Fishsurfing pomůže všem rybářům najít vysněný revír!

Registrovaní uživatelé mohou už nyní vyhledávat všechny české svazové vody s aktuálními informacemi, jak v mobilní aplikaci, tak na webovém rozhraní www.fishsurfing.com. To není zdaleka vše! Aplikace se postupně rozrůstá o další zahraniční místa a vy si tak brzy budete moct zabrouzdat v unikátní mapě rybolovných vod a veřejných revírů třeba ve Španělsku, Polsku, Bulharsku či Itálii.

 

Kde koupit v zahraničí povolenky?

Kromě toho na vás v aplikaci čekají komplexní informace o rybolovu a možnosti zakoupení povolenek v zahraničí. Potřebné informace při cestě do jiných zemí můžete čerpat jak z databází, tak přímo od samotných rybářů po celém světě, díky jejich autorským blogům, chatu a integrovanému překladači.

Aplikace během roku od spuštění ostrého provozu prošla řadou aktualizací. Za zmínku rozhodně stojí její vylepšené desktopové zobrazení a hojně používaná funkce ubytování pro rybáře. Ta momentálně nabízí až 6 000 ubytovacích míst, zobrazené v přehledné a interaktivní mapě, která usnadňuje cestování rybářům nejen po celé Evropě.

„Na vylepšení aplikace pracujeme nepřetržitě. Jedině tak může aplikace pro uživatele správně fungovat a mohou v ní nacházet každodenní využití,“ říká Filip Domorád, zakladatel Fishsurfing a dodává: „V posledních měsících jsme implementovali do aplikace řadu nových funkcionalit, proběhl částečný redesign, a nově jsme přidali i sekci ‚Komunita‘, kde lze například snadno najít zajímavé profily rybářů z jednotlivých zemí, či využít funkci sledování přátel, kteří už na Fishsurfing jsou, za pomocí gmailové adresy.“

Aplikace už nyní čítá přes půl milionu stažení. Podle dostupných dat rybáři nejčastěji využívají unikátní databázi rybářských revírů a kamenných obchodů, funkci ubytování pro rybáře a možnost vyhledat si na cestách svého rybářského průvodce. Mnozí ale aplikaci používají hlavně díky přítomné rybářské komunitě, která mezi sebou sdílí know-how, své úlovky, videa nebo články. Přidejte se k rybářské komunitě i vy a načerpejte inspiraci nejen na cesty!

 

Co je to Fishsurfing?

Fishsurfing je webová a mobilní aplikace (Android, iOS) přeložená do 18 jazyků. Rybáři zde sdílejí své úlovky a píší články, které si díky pokročilému integrovanému překladači může přečíst každý.

Aplikace nabízí také chat s lokálními průvodci nebo databázi soukromých rybářských revírů po celé Evropě, rusky mluvících zemí a exotických zemí, jako je Thajsko. Současně má také největší databázi kamenných prodejen v Evropě, Severní a Jižní Americe či Austrálii. Fishsurfing se dokáže profilově přizpůsobit různým rybářským zájmům a je zcela zdarma.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -