DomůAkční nabídkaTrumf na velké amury: kukuřice s vodní řasou, která se vaří v ovocné šťávě

Trumf na velké amury: kukuřice s vodní řasou, která se vaří v ovocné šťávě

- Reklama -

Při lovu velkých amurů rybáři s oblibou používají vařenou kukuřici. Kukuřice na amury patří k osvědčeným nástrahám a návnadám při lovu těchto „torpéd“. Co ale vyzkoušet vylepšenou kukuřici na amury? 

Ilustrační foto: LK Baits

O amurech se moc dobře ví, že dokážou spotřebovat obrovské množství návnady. Tyto ryby během chviličky vyčistí krmné místo od veškeré návnady. A proto rybáři musí k vodě vozit velké zásoby krmení. Ideálním řešením při takovém rybaření je právě kukuřice. Ta je jednak cenově dostupná, přitom ale nabízí perfektní vlastnosti.

Kromě kukuřice ale amuři ještě milují vodní rostliny. Ano, tato „stříbrná torpéda“ s chutí požírají nejrůznější vegetaci, takže není na škodu mít v krmení „zelenou složku“. A v neposlední řadě amuři zbožňují také ovoce. Co z toho vyplývá? Proč všechny zmíněné suroviny nespojit v jednom krmení?

 

Vařený partikl Extra Amur

Tohle je naprosto dokonalé krmení, ale i nástraha, na velké amury. Tato speciálně připravená kukuřice nabízí hned několik zásadních předností, které vám mohou napomoci k životnímu úlovku obrovského amura. Kukuřici s vodní řasou najdete na e-shopu LK Baits .

Z čeho se tento partikl skládá? Jeho základ tvoří kvalitní kukuřice, která má krásně velká a žlutá zrníčka. Přesně takhle má účinná kukuřice na amury vypadat! Díky tomu je tak rybář schopný s touto kukuřici na dnech revírů vytvářet nepřehlédnutelné „koberce“, které amury donutí se zastavit na lovném místě.

Jenže! Tato kukuřice není „obyčejná vařená kukuřice“. Co je na ní zvláštního? Jde o to, že zrníčka kukuřice jsou vařena ve speciálním ovocném nálevu. Díky tomu se tak do zrníček vpije sladká tekutina, která do vodního prostředí vydává pro amury neodolatelné potravní signály.

Onen roztok se skládá z mirabelek, meruněk, višní a švestek. Tedy z ovoce, které rybáři odjakživa při lovu amurů používají. Toto vylepšení tak posouvá vařenou kukuřici na mnohem vyšší level. Tohle je naprostá bomba na amury!

A to není všechno! V partiklu pak ještě najdeme další důležitou složku – rostliny. Vařená kukuřice na amury od české firmy LK Baits totiž obsahuje jednak byliny, ale také vodní řasu. Díky tomu tak tato návnada obsahuje další účinnou složku, která dokáže amury donutit k záběru. Tohle je prostě velké plus!

 

Vařená kukuřice, která nerozpustí PVA

U vařené kukuřice bývá problém, že nejde vložit do PVA punčochy. U tohoto partiklu to ale nehrozí! Výrobce udává, že vařenou kukuřici na amury s vodními rostlinami můžete dát do PVA, aniž by se rozpustilo. To výrazně rozšiřuje možnosti při rybolovu.

Velkým plusem kukuřice od LK Baits je, že nerozpouští PVA. Tady je kukuřice bez vodní řasy

Jak tuto kukuřici používat? Ideální je kvalitní zrna vařená v ovocném roztoku a s vodními rostlinami dávat právě do PVA, aby se v blízkosti nástrahy nacházelo výběrové krmení. Tohle je osvědčený fígl, který při lovu amurů parádně funguje!

Pro přilákání amurů pak lze použít klasickou, vařenou kukuřici, která nám napomůže přilákat amury na lovné místo. Ano, při lovu amurů opravdu potřebujeme desítky kilogramů kukuřice, takže pro vytvoření atraktivního místa můžeme použít levnější variantu.

Česká firma LK Baits nabízí několik druhů vařeného partiklu

Pokud hledáte TOP návnadu na amury, pak se určitě podívejte na tento nový partikl od české firmy LK Baits. Rybář má jistotu, že dostane čerstvý produkt, protože tato kukuřice je rybářům posílána „přímo z mašiny“. A za super cenu! Vařený partikl na amury najdete na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -