DomůAkční nabídkaTygří ořech s pikantní příchutí chilli za nízkou cenu: skvělý na velké kapry

Tygří ořech s pikantní příchutí chilli za nízkou cenu: skvělý na velké kapry

- Reklama -

Tygří ořech je u mnoha rybářů neodmyslitelnou součástí krmení na velké kapry. A není se čemu divit! Tygří ořech nabízí hodně atraktivní vlastnosti, které můžou přinést velké rybářské úspěchy.

Tygří ořech je v lecčems skutečně jedinečnou návnadou (i nástrahou) na kapry, ale i další druhy ryb. Řada rybářů na tygřím ořechu oceňuje poměrně velkou selektivitu, která je dána tvrdostí této suroviny. Ještě větší selektivitu pak má pikantní tygří ořech, který je naložený v chilli. A přesně takový nabízí česká značka Carpway za skvělou cenu.

 

Tygří ořech Carpway Ready Carp Chilli

Vynikající vařený, vakuovaný tygří ořech od české značky Carpway slibuje skvělé vlastnosti při lovu kaprů. Jedná se o to, že kromě výrazně tvrdé struktury, kterou sám o sobě tygří ořech má, tak tento typ nabízí i pikantní aroma. Tygří ořech v příchuti chilli najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Velkou výhodou tohoto tygřího ořechu je to, že rybář jej už nemusí dále pracně upravovat. To ani náhodou! Stačí prostě rozbalit vakuované balení a tygří ořech je připravený k okamžitému použití. Tohle výrazně šetří rybářův čas, kterého leckdo nemá mnoho.

Zásadním plusem tygřího ořechu je poměrně velká tvrdost. Ta je dána samotnou „charakteristikou návnady“. Tvrdost tygřího ořechu pak přispívá k větší selektivitě, což znamená, že surovinu úplně nemají v oblibě menší ryby. Za to velkým kaprům chutná opravdu náramně!

Rybář se tak může spolehnout, že i když se na lovném místě objeví hejna menších ryb, tak přesto tygří ořech nesežerou (jako například kukuřici). Díky tomu tak krmení zůstane na lovném místě do příjezdu větší ryb, které se tak začnou v blízkosti nástrahy krmit. Takže šance na záběr roste.

 

Pikantní aroma velké ryby milují

Samozřejmě dalším plusem je pikantní příchuť tohoto tygřího ořechu. Právě pikantní aroma je rovněž poměrně selektivním faktorem, takže návnada skutečně „počká“ pouze na ty největší ryby. Velcí kapři mají pikantní příchutě ve velké oblibě, což dokazuje i rozmach pikantních příchutí při výrobě boilies v posledních letech.

Pikantní návnadu lze pak samozřejmě kombinovat i s dalšími návnadami. Pokud například rybář potřebuje „nastartovat lovné místo“, pak je vhodné tygří ořech kombinovat s vařenou kukuřicí nebo pšenicí. Ve chvíli, kdy rybář pak potřebuje vytvořit krmná místa pro velké ryby, pak je ideální tygří ořech namíchat s vytvrzeným boilies.

Tygří ořech Carpway rybáři rádi používají jako krmení, zároveň ale na něj i chytají. Do tygřího ořechu lze s mocí vrtáčku vytvořit díru, do které je možné vložit kus korku. Díky tomu vznikne minimálně vznášivá, někdy i plovoucí nástraha. Tohle pak může být trumf na silně prochytávaných vodách, na kterých rybáři často loví pouze na boilies.

Nastražený tygří ořech na kapry pod háčkem

Tento tygří ořech je aktuálně k dostání v 3kilogramovém balení. A to je velké plus! Právě větší balení zaručuje lepší cenu za 1 kilogram. V případě chilli tygřího ořechu od české značky Carpway cena za 1 kilogram po rozpočítání činí pouhých 108 korun. Cenu lze pak ještě snížit v tu chvíli, když se rybář zaregistruje/přihlásí na rybářském e-shopu PARYS (dostane okamžitou slevu).

Buďte připraveni na lov těch největších ryb. Tygří ořech je skutečně vynikající návnadou, která dokáže zaujmout i ty největší kapry, ale i amury. A v pikantním provedení je tato návnada ještě lákavější! Pikantní tygří ořech od české značky Carpway najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -