DomůAkční nabídkaÚčinná montáž na candáty na mrtvou rybku: S tímto ji nahodíte daleko od...

Účinná montáž na candáty na mrtvou rybku: S tímto ji nahodíte daleko od břehu

- Reklama -

Mrtvá rybička patří k nejpoužívanějším nástrahám na candáty. Ale ono to dává smysl. Je prostě rozumné chytat na takovou nástrahu, kterou dravci přirozeně loví. Jak nastražit mrtvou rybičku?

Ilustrační foto: PARYS

Pokud se bavíme o pasivním lovu candátů na mrtvou rybičku na položenou, tady není moc co řešit. Mrtvou rybku prostě stačí kolikrát jen napíchnout na háček, třeba za tlamku nebo za hřbet, a nahodit kousek od břehu. A pak jen čekat na záběr od candáta…

Jenže jak to udělat třeba při chytání na přívlač? Jde o to, že tato rybolovná metoda je velmi aktivní, takže rybář neustále vytahuje a zase nahazuje rybičku do vody. Takže ta to musí vydržet. Jak to udělat? Nejlepším řešením je nějaký systém pro nastražení mrtvé rybičky. Tato metoda totiž napomůže k pevnému nastražení rybky, která leccos vydrží.

Hlava uloveného candáta na přívlač

 

Systém na mrtvou rybičku WFT Clip Jigger

Asi jen málokterý milovník lovu dravých ryb nezná společnost WFT. Právě tato rybářská značka je velmi dobře známá díky prvotřídním produktům v TOP kvalitě. Tato rybářská firma na rybářském trhu nabízí i perfektní systémy pro nastražení mrtvé rybičky Clip Jigger. Tyto systémy jsou k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Obrovskou výhodou systému pro nastražení mrtvé rybičky WFT Clip Jigger je to, že k nastražení rybičky nepotřebujeme žádnou jehlu. Jak to? Jde o to, že systém má speciální součástku, která připomíná kolíček na prádlo, jde o jednoduchý klip. A právě s pomocí této součástky připevníme mrtvou rybičku, do které pak zapíchneme háčky (viz přiložené video níže).

VIDEO: Jak funguje systém na mrtvou rybkou WFT Clip Jigger? Mrkněte na video

Jak jsou lovci dravců u produktů WFT zvyklí, tak i u tohoto systému najdeme velmi kvalitní háčky. Ty jsou extrémně ostré, takže dokážou „projít“ i tvrdou tlamou dravce. Navíc, jde o velmi odolné háčky, u kterých nehrozí riziko ohnutí nebo zlomení. Takže rybář se na ně může spolehnout i ve chvíli, kdy zasekne velkého dravce. Palec nahoru!

 

S mrtvou rybičkou jde nahodit daleko od břehu

Naprosto zásadní vlastností celého systému je to, že jeho součástí je i závaží. Díky němu tak jde s mrtvou rybičkou nahodit daleko od břehu „s prstem v nose“. A nejde jenom o to, že závaží je krásně těžké, takže celý systém parádně letí vzduchem.

Velkou výhodou je, že závaží je vymyšleno „jako jigová hlava“. Takže systém se při letu ve vzduchu „chová“ jako gumová nástraha na jigové hlavičce. A právě tyto nástrahy jsou dobře známé tím, že jsou nejvhodnější pro daleké hody.

Díky tomu se tak rybář při použití systému WFT Clip Jigger dostane i daleko od břehu k těm překážkám, ke kterým se ostatní rybáři ze břehu nedostanou. A to je velká výhoda! Rybář se tak dostane do vzdálenějších míst, kde se většinou drží větší dravci, kvůli velkému rybářskému tlaku v blízkosti břehu.

Pokud hledáte jednoduchý, ale zatraceně účinný, způsob pro nastražení mrtvé rybičky, pak se rozhodně podívejte na systém WFT Clip Jigger. Jde o perfektní řešení pro ty rybáře, kteří chtějí chytat dravce na mrtvé rybičky co nejjednodušším způsobem. Systém WFT Clip Jigger najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

 1. Tak tedy nevím komu děláte reklamu, ale po kliknutí na Parys, se žádný WFT Clip Jigger nezobrazuje. 🤔🤔🤔🤭🤭🤭

  • Zdravím Láďo,

   po velkém zájmu systémy velmi rychle zmizely z nabídky. Ale v celé kategorii najdete podobné systémy, které pro lov na mrtvou rybičku využijete také…

   Díky za pochopení!

   Krus, InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -