DomůAkční nabídkaÚčinná zbraň na jarní kapry: titěrná nástraha slibuje spoustu zábavy

Účinná zbraň na jarní kapry: titěrná nástraha slibuje spoustu zábavy

- Reklama -

Lov kapra na jaře může pořád ještě komplikovat studená voda. Proto je nutné vybrat takovou nástrahu, která zaujme i pasivnější ryby. Jakou vybrat? Ideálním řešením je třeba 8mm vyvážená nástraha.

Vyvážené nástrahy na kapry jsou při jarních vycházkách naprosto ideálním řešením proto, že nabízí hned několik předností, které i v těchto mnohdy nelehkých podmínkách skvěle fungují. Díky tomu tak právě malé kriticky vyvážené nástrahy slibují spoustu zábavy i při rybaření ve studené vodě.

 

Vyvážené nástrahy ZFish Balanced Wafters

Tahle letošní novinka od české značky ZFish zaujala všechny milovníky feederu, methodfeederu, ale i klasického krmítka. Jedná se totiž o to, že tato nástraha nabízí celou řadu perfektních vlastností, díky kterým při jarním rybaření skvěle fungují. Novou nástrahu od české značky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Čím začít? Musíme se nejprve zaměřit na chování nástrahy ve vodě. Balanced Wafters nejsou podle výrobce klasickou plovoucí nástrahou – ve chvíli, kdy ji rybář napíchne pod háček, tak se stane kriticky vyváženou nástrahou. I ta má ale oproti klasické potápivé nástraze mnohem lepší vlastnosti.

Jedno důležité sdělení z praxe: i když výrobce udává, že se jedná o kriticky vyváženou nástrahu, tak je zapotřebí zmínit, že při nastražení vícero kuliček rybář docílí „plovoucího efektu“. Jelikož jsme sami nástrahu zkoušeli, tak můžeme potvrdit, že některé kuličky spolehlivě nadzvednou i větší kaprový háček.

Taková nástraha pak perfektně reaguje například na podvodní proudy, které vytváří na lovném místě krmící se ryby. Díky tomu tak například nezapadne mezi nánosy na dně, ve kterých by se před zraky ryb ztratila. Navíc, taková odlehčená nástraha se rybám mnohem snadněji nabírá do tlamy. Takže šance na úspěšný záběr je mnohem větší.

Kromě onoho chování ve vodě ale tato nástraha nabízí další velké plus – výrazné zbarvení. Tyto drobné nástrahy se vyrábí ve dvoubarevném provedení, díky kterému jsou neuvěřitelně výrazné. Takže se neztratí ani na zaneseném nebo zarostlém dně. O to lépe je pak ryby vidí v čisté vodě. Za tohle palec nahoru!

 

Nástrahu si lze vybrat v TOP příchutích

K dalším silným zbraním této nástrahy od české značky ZFish pak řadíme i to, že má právě atraktivní velikost. Nástraha se vyrábí v extra lákavé velikosti 8 mm, která je jako dělaná pro rychlé chytání ryby. I proto si tuhle nástrahu okamžitě oblíbili rybáři, kteří chytají na feeder, methodfeeder nebo klasické krmítko.

Rybáři si pak tuto nástrahu mohou vybrat celkově v 5 příchutích. K dostání jsou například masové příchutě oliheň/krill nebo oliheň/chobotnice. Vyberou si ale i fanoušci sladkých vůní, protože malou nástrahu lze vybrat v provedení jahoda/banán.

Z našeho pohledu je pak velmi zajímavá „kořeněná příchuť“ chilli/robin red. Právě tyhle použité suroviny vytváří ve vodním prostředí neuvěřitelně zajímavé pachové signály, na které ryby ihned reagují. A to i ve studené vodě! Pokud tedy chcete nějakou nástrahu, která není tolik neobvyklá, pak rozhodně doporučujeme tuto příchuť.

K malým nástrahám od české značky ZFish pak doporučujeme přidávat spíše jemnější krmení, které se používá při rychlém rybaření. Ideální je nějaká krmná směs, do které následně přidáme třeba živé červy. Tohle je krmení na ryby, které při lovu na tuto nástrahu nezklame.

Jestli si chcete zachytat za téměř jakýchkoliv podmínek, pak se určitě podívejte na tuto atraktivní nástrahu od české značky ZFish. S touhle nástrahou má rybář jistotu hromady záběrů, kdy se nebude u vody nudit. Kriticky vyvážené nástrahy Balanced Wafters najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -