DomůAkční nabídkaÚčinný návazec pro lov amura na hladině: nahodíte s ním i dále...

Účinný návazec pro lov amura na hladině: nahodíte s ním i dále od břehu

- Reklama -

Období pro lov amurů a kaprů z hladiny začalo! Sluneční paprsky lákají ryby k hladině. Teď je velká šance na kapitální úlovek. Jak ale ryby z hladiny chytat? Máme pro vás tip na jednoduchý návazec.

Slunečné počasí může dělat některým rybářům vrásky na čele. Jedná se totiž o to, že za takových podmínek jsou ryby vysoko ve sloupci, často pak jen několik centimetrů pod hladinou. V tu chvíli pak lov na položenou logicky selhává, protože ryby nejsou v blízkosti nástrah. Teď musí přijít na řadu lov amura a kapra z hladiny! Jak na to?

 

Závěsky na pečivo NASH Bread Bomb

Tohle je naprosto geniální pomůcka od věhlasné anglické společnosti NASH, která umožňuje snadný lov amurů a kaprů z hladiny. Obrovským plusem je jednoduché používání, zároveň ale maximální účinnost. Závěsky na pečivo Bread Bomb najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Závěska na pečivo Bread Bomb je vyrobena z elastické hmoty, která velmi pevně sevře nastražený kus pečiva. Díky tomu se tak rybář nemusí obávat silnější razance při nahazování – s touhle pomůckou má stoprocentní jistotu, že pečivo nespadne ani při prudším švihu.

Geniální na těchto závěskách je rovněž jednoduché použití: prostě stačí Bread Bomb připevnit k háčku. Gigantickou „zbraní“ je to, že pečivo není nastražené na háčku, takže špička háčku je luxusně volná. Díky tomu tak šance na úspěšný zásek výrazně roste.

VIDEO: Jak funguje Bread Bomb? Mrkněte se na povedené video

Zároveň po nahození se háček stočí směrem ke dnu. A když si rybář uvědomí, že ryba nasává kus pečiva na hladině zespodu, pak je zase mnohem vyšší šance na úspěšné zaseknutí ryby. Tohle je fakt geniálně vymyšlené!

Závěsky na pečivo Bread Bomb od anglické firmy NASH je možné si vybrat ve dvou velikostech. Menší velikost je vhodná pro chytání u padlých stromů nebo zatopené vegetace poblíž břehu. Naopak s větší závěskou je rybář schopný nahodit i do větší vzdálenosti.

Nástraha z pečiva na ryby plave na hladině

Aby se s pečivem dobře nahazovalo, pak doporučujeme jej před nahozením „na vteřinku“ namočit do vody. Pečivo nasaje vodu, takže ztěžkne, a v tu chvíli s ním lze nahodit dále. Jak jednoduché! Populární závěsky Bread Bomb pro chytání amurů a kaprů z hladiny najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Hladinový splávek Bolt Machine

Jestli jezdíte na opravdu rozlehlé vody, pak by vás spíše mohly zajímat tyto hladinové splávky NASH. Jedná se o vynikající pomůcku pro lov amura a kapra ve velké vzdálenosti, protože s tímto splávkem jde velmi jednoduše nahodit dále od břehu. Hladinové splávky najdete na e-shopu PARYS.

Hladinové splávky Nash Bolt Machine pro lov ryb z hladiny

Hladinový splávek funguje jako „plovátko“, které drží návazec o požadované délce pod hladinou. Rybář tak může nástrahu prezentovat těsně pod hladinou, ale třeba i desítky centimetrů pod hladinou. Velkou výhodou je také to, že není nutné používat jen plovoucí nástrahu, ale s tímto splávkem lze chytat i na potápivé nástrahy, třeba na kukuřici.

Vývojáři z firmy NASH pak mysleli skutečně na všechno. Splávky tak třeba mají nenápadné zbarvení, díky kterému ani zkušení a opatrní kapři nerozpoznají lest. I proto je tato pomůcka velmi vhodná na silně prochytávané vody, na kterých ryby už viděly ledacos.

Hřbet kapra na hladině u hladinového splávku

Hladinové splávky NASH Bolt Machine si rybáři mohou vybrat ve dvou gramážích. Na výběr jsou menší splávky o gramáži 30 gramů, které jsou lepší pro lov v blízkosti břehu. Pro lov ve větších vzdálenostech pak jistojistě poslouží hladinový splávek o gramáži 55 gramů. Tak jaký si vyberete?

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Nikdo ten nesmysl od Nashe nechce kupovat, že to tu dáváte 100x za sezónu? Zrovna jsem vytáhl 90 cm amura metr od břehu jen na háček s rohlíkem. To vymyslel určitě nějakej kaprař. Nechcete ten rohlík rovnou zavážet lodí k bojce 300 metrů od břehu :-)?. Napřed si zjistěte, jak amuři žijí a kde se krmí a nemusíte vymýšlet cypoviny.

    • Plně souhlasím s vama já na Amura používám už léta jednoduchou nástrahu atd základ znát místo kde se pohybujou dobu když tyto základní věci rybář neví tak může mít jakkoliv nesmysli lákadla atd je mu to k ničemu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -