Domů Tagy úhyn ryb

Tag: úhyn ryb

- Reklama -

Z potoku zmizela voda, uhynuly stovky ryb! Rybáři se snaží zjistit, co se stalo

Moravskoslezský ÚS informoval o „podivném úkazu“, který se odehrál v Starozuberském potoce, který slouží jako chovný tok. V potoce se najednou ztratila voda!

Šílenost! 79 mrtvých trofejních kaprů za desítky tisíc korun? Ryby zabil partikl

Provozovatel soukromé vody Dubový Petr Punčochář na webu napsal emotivní text, ve kterém popisuje, jak mu nezodpovědní návštěvníci zabili trofejní ryby.

Rybáři se snaží obnovit otrávenou řeku! Ministerstvo jim finančně nepomůže

Na konci letošního července unikla toxická látka do slovenské řeky Hron, která zabila tuny ryb. Teď slovenští rybáři do řeky Hron nasazují první ryby.

U čističky uhynulo velké množství ryb! Hasiči odebrali vzorky vody

K hromadnému úhynu ryb museli vyjíždět hasiči z Pardubického kraje na řeku Chrudimku nedaleko obce Vítanov. Rybáři z Hlinska posbírali 60 kilo ryb.

Šikana rybářů? Zpochybnili vyšetřování na Bečvě, teď je řeší inspekce

Český rozhlas přinesl zprávu o šetření České inspekce životního prostředí, která se zabývá pokusem rybářů a vědců na Bečvě.

Za hromadný úhyn ryb nikdo nemůže! Policie uzavřela případ na Bílině

Na začátku letošního května na řece Bílině hromadně hynuly ryby. Nese někdo za mrtvé ryby odpovědnost? To měli zjistit policisté. A ti teď mají už jasno!

VIDEO: Masakr na Moravě! Nedostatek kyslíku ve vodě zabil stovky ryb

Oči pro pláč měli rybáři na Moravě! Mezi Uherským Hradištěm a Starým Městem na řece Moravě uhynuly stovky ryb. Mezi rybími mršinami byli kapři nebo boleni.

FOTO: Toxická látka pozabíjela 26 druhů ryb! Náprava potrvá až 10 let

Rybářská tragédie, která postihla řeku Hron na Slovensku, je hlavním tématem slovenských rybářů v posledních dnech. Po úniku látky do řeky uhynuly tuny ryb.

Masakr! Mrtví candáti, hlavatky nebo parmy! Do řeky unikla toxická látka

Na slovenské řece Hron nedaleko Bánské Bystrice došlo k ekologické havárii. Výsledkem je obrovské množství ryb, mezi kterými byli například kapitální candáti.

Nedostatek kyslíku zabil metráky ryb! V rybníku hromadně uhynulo přes 200 kilo síhů

Smutnou zprávu přinesl Středočeský územní svaz, který informoval o úhynu 250 kilogramů síhů severních marén na rybníku Nový v Příbrami. Středočeští rybáři uvedli, že...

Zdecimované řeky kvůli vodním elektrárnám! V Česku vyrobí 1,22 % elektrické energie

Asociace vodní turistiky a sportu vydala velmi zajímavý text, ve kterém předkládá čísla o výkonu malých vodních elektráren, které jsou v našich řekách. A při...

Obrovské úhyny candátů v revírech? Vědci varují před výrazným úbytkem kyslíku ve vodě!

Vědci varují před výrazným úbytkem kyslíku ve sladkovodních nádržích a jezerech ve střední Evropě. Tato negativní změna je způsobena hned několika vlivy. Velkým problémem...

Rybáři obdrželi přes 1,6 milionů korun na Bečvu! Co za tyto peníze nakoupili?

Moravskoslezský územní svaz na sociálních sítích informoval o tom, že dárci poslali na transparentní účet už více jak 1,6 miliónů korun! Peníze jsou určené...

Mrtví trofejní kapři a štiky! V revíru uhynulo více jak 1000 kilo ryb! Proč?

Hodně smutná zpráva přišla ze severu Čech! Právě tady na revíru Dlažkovice uhynula asi celá obsádka ryb. Rybáři zatím posbírali 1300 kilogramů rybích mršin,...

Fanoušci Baníku Ostrava zaplatili více jak 8000 ryb pro Bečvu! Použily se peníze z aukce

Na začátku roku 2021 magazín InRybar.cz informoval o tom, že fanoušci fotbalového Baníku Ostrava vybrali v aukci dresů přes 200 000 korun. Nyní se...
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -