DomůAkční nabídkaUšetřete přes 1000 korun: Výrazné slevy na kaprové nástrahy od české firmy...

Ušetřete přes 1000 korun: Výrazné slevy na kaprové nástrahy od české firmy KAPRPRO

- Reklama -

Česká firma KAPRPRO si pro všechny připravila pořádné hutné slevy. O co jde? Firma spustila slevovou akci, kdy rybář může dostat slevu až 30 %. Rybář tak ušetří za nástrahy na kapry přes 1000 korun.

Ilustrační foto: KAPRPRO

Aby rybář slevu dostal, je zapotřebí splnit několik podmínek. Součástí této zajímavé slevy je třeba slevový kód, který platí jen do konce září. Připravte se na podzimní část rybářské sezóny výhodně a ušetřete!

Peníze nerostou na stromech, a proto je zapotřebí s nimi hospodařit tak, abychom zbytečně neutráceli. A k tomu výrazně napomůže právě podzimní akce české firmy KAPRPRO, která svým zákazníkům rozdává naprosto libové slevy! Jak na ně dosáhnout?

První slevou je sleva pro registrované! Tohle je známá věc! Ve chvíli, kdy se rybář zaregistruje na e-shopu KAPRPRO, tak dostane super slevu 5 %. Jenže to není všechno! Každému registrovanému zákazníkovi na e-mail dojde taky slevový kód ve výši 10 %. Takže rybář má najednou 15 slevu!

A pak je tady další část slevy, která se nastavuje podle toho, jakou objednávku rybář udělá. Tato sleva se pak připočte k dalším bonusům, které KAPRPRO rozdává. Jakou slevu za nákup může rybář dostat?

  • K nákupu nad 1 500 Kč – sleva 3 %
  • K nákupu nad 2 000 Kč – sleva 6 %
  • K nákupu nad 2 500 Kč – sleva 9 %
  • K nákupu nad 3 000 Kč – sleva 12 %
  • K nákupu nad 3 500 Kč – sleva 15 %

Při nákupu nad 3500 korun tak rybář dostane dohromady slevu 30 %, takže ušetří přes 1000 korun za nákup! To je příjemné, nemyslíte?

 

Tipy na podzimní nákup!

Podzimní část sezóny patří k nejlepším obdobím pro lov velkých kaprů. Právě v tomto období ryby s velkou chutí přijímají potravu, takže rybáři by teď u vody rozhodně neměli chybět! Co ale mlsným kaprům předložit?

Bílé boilies KAPRPRO hnijící červ

Geniální bílé kuličky na kapry, které mají opravdu nezaměnitelný odér. Tohle je fakt strašný smrad! Ovšem právě takové boilies je do podzimní vody naprosto ideální, protože i za nižších teplot dokáže ve vodě vytvořit neodolatelnou pachovou stopu. Kapři si této nástrahy (nebo návnady) velmi rychle všimnou, a budou na ni spolehlivě reagovat. Zlevněné boilies hnijící červ najdete na e-shopu KAPRPRO .

Kromě silného smradu je velkou zbraní těchto koulí i výrazně bílé zbarvení. Právě díky bílé barvě jsou kuličky velmi dobře viditelné i na podzimním terénu, který bývá často zanesen odumřelou vegetací. Rybář je tak schopný vytvořit nepřehlédnutelný „koberec“ z bílých kuliček, kterého si všimne každá ryba v okolí.

Měkčený rohlíkáč KAPRPRO

Při podzimním rybaření rybáři velmi rádi chytají i na klasické krmítko! A právě pro tuhle rybolovnou disciplínu je perfektně nástraha z pečiva Měkčený rohlíkáč. O co jde? Jde o krásně „gumovou“ kuličku z pečiva, která je silně nadipovaná. Díky měkčímu povrchu nástraha velmi dobře vysílá silnou pachovou stopu – ať už ovocnou, masovou nebo „kořeněnou“. Záleží, na jaký rohlíkáč rybář zrovna chytá. Zlevněný měkčený rohlíkáč najdete na e-shopu KAPRPRO

Velkou předností této nástrahy je její chování ve vodě. Co tím myslíme? I když bude rybář chytat v hodně studené vodě, tak jelikož je tato nástraha z pečiva, tak i přesto bude krásně nabývat na objemu. Takže po chvíli na háčku vytvoří naprosto neodolatelné sousto, které kapr v žádném případě nenechá ležet. Tohle je fakt paráda!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -